Продава се: NarodenBuditel.Com

WinKam

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Един започнат и неразвит проект

NarodenBuditel.Com

Заедно с Фейсбук страницата към него и тя в начален стадии. Има около 85 харесвания.

Идеята на сайта е да отразява съвременните български будители и техните дела. Да се дават за пример. Има много родолюбиви българи дори и в чужбина, които почти всеки ден правят дарение, помагат или създават някоя патриотична кауза. Това е и идеята на сайта! Имах идея и да има отделни видео версия, само с видео новини. Каузи, кампании и т.н.
Имам започната част към сайта Патриотичен магазин. В който да се продават патриотични тениски и сувенири!
Говорил съм с двама произвидители на тениски да работим на дропшипинг. При интерес ви свързвам и вас да си работите заедно и да се монетаризира добре сайта!


Цена: 30 лв.

Аз съм сам и няма да мога да го развивам, а и съм уморен вече от будителство!
Доста скъпо платих и се отказвам да се занимавам с хора, които не искат да бъдат събудени! На тях им е по-удобно да лапнат два хапа, да ударят 200 гр. фалшив алкохол да замаят главите и да не мислят и да въртят гъза в ритама на ласмаги джаснаги!

Така че ще се радвам някой, родолюбив българин да поеме щафетата и да се опитва да събуди тия празни глави! Аз се пенсионирам! :)

Който има интерес или въпроси да пише!
 
Последно редактирано:
Ти като типичен патриот те мързи да го развиеш ли? Или като типичен ПАТРИОТ не искаш да вкараш някой лев в идеята, че те е шубе да не се набуташ?

ПАТРИОТ ПРЕДПРИЕМАЧ - топ комбинацията :D :D
 
Последно редактирано:
Не ме мързи! Нямам време да го развивам!

Не виждам какво лошо има да се продават сувенири, тъпаци! Като идеш в Търново има сергии с тениски и сувенири, като отидеш в Созопол има сергии с тениски, като идеш в Старият град има сергии с тениски и сувенири.

Не виждам какво ненормално има като отидеш на патриотичен сайт да има да си купиш шалове, тениски, сувенири, освен ограничените ви и тесногръди съзнания!

Аз ви разбирам колко сте ограничени, затова отивайте да копаете картофи и оставете тук да пишат хора, които имат реален интерес!
 
Копаенето да не е срамна работа? Във всяко мнение слагаш етикети на хората, ама нещо май се засегна...ненормално е да обвиняваш някой друг, че ти е виновен, че не можеш да си развиеш проекта и да се оправдаваш. Така че, леко само да не се засечем на нивата, както си я подкарал :D :D
 
Няма проблеми да се засечем!

Никой не обвинявам, че немога да си развия проекта!

Обвинявам хората, че ни е такава държавата!

Засягам се от тъпите ви коментари, че било ненормално да монетаризирам сайта си с продажбата на патриотични артикули! Домейна и хостинга за година са 150 лв. В църквата като идеш свещите да не ти ги дават без пари! Най-евтината е 0.40 лв. Нали трябва да се издържя църквата от някъде!

Обиждам се от жалки тъпанари, които ми коментират идеята да монетаризирам сайта си с продажба на патриотични тениски!

През това време докато си чешете езиците тука с моята идея ви ограбват държава, от 1989 год. насам, източват приридните ресурси, крадат и присвояват милиони държавни пари. Обаче тъпанара това не му прави впечатление и не го коментира, а идва и си чеше езика тука с мен, защото е жалък и дребен!

Който го вземе да прави с него каквото намери за добре!

Докато е мой ще правя каквото намеря за добре! Ако искам ще продавам гайди, тъпани и родопски одеала на него!
 
Няма проблеми да се засечем!

Никой не обвинявам, че немога да си развия проекта!

Обвинявам хората, че ни е такава държавата!

Засягам се от тъпите ви коментари, че било ненормално да монетаризирам сайта си с продажбата на патриотични артикули! Домейна и хостинга за година са 150 лв. В църквата като идеш свещите да не ти ги дават без пари! Най-евтината е 0.40 лв. Нали трябва да се издържя църквата от някъде!

Обиждам се от жалки тъпанари, които ми коментират идеята да монетаризирам сайта си с продажба на патриотични тениски!

През това време докато си чешете езиците тука с моята идея ви ограбват държава, от 1989 год. насам, източват приридните ресурси, крадат и присвояват милиони държавни пари. Обаче тъпанара това не му прави впечатление и не го коментира, а идва и си чеше езика тука с мен, защото е жалък и дребен!

Който го вземе да прави с него каквото намери за добре!

Докато е мой ще правя каквото намеря за добре! Ако искам ще продавам гайди, тъпани и родопски одеала на него!
Да го запая за поколенията.

Kleta maika Balgariq!!11!!!
 
Ти щото си много над нещата написа цяло есе по темата :D Искам като продадеш сайта да си платиш данъците за печалба и т.н. След което да ми говориш кой краде; кой е тъпанар и как ще оправим :)

А като си тъп да дааваш 150 лева за хостинг на сайт с 20 посещения на ден никой не ти е виновен и поради това е много вероятно да се засечем на нивата....
 
  • Like
Реакции: Sky
Давате ми хейт и си получавате хейт! Няма проблеми, свикнал съм!

Точно затова не искам да се занимавам повече с обществени каузи за това жалко, просто и продажно племе и ще си гледам личните проекти!
 

Горе