Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Websolut

Well-Known Member
Много хора знаят, че Origin често раздават игри абсолютно безплатно, тази информация е за тези които не занят:).
Какво трябва да направите:


1.Регистрирате се в www.origin.com, ако имате регистрация направо отивате към стъпка 3.
2.Изтеглете и инсталирайте Orgin на компютъра си.
3.Стартирате Orgin и потвърждавате акаунта.
4.Отивате в магазина.
5.Натискате бутона FREE GAMES и DOWNLOAD NOW.


Готово, играта е в акаунта ви:), може да я изтеглите и инсталирате по всяко време, ако не желаете веднага.


Някой находчиви търговци дори изкарват и някой лев от това;)
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Мерси , ще я пробвам като остане време.
Последно цъках "Ривалс" преди година време беше, НФС-а е зарибяващ, става и за лекоооо пораснали деца :beer:
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Аз не играя игри от много време, случайно попаднах на тази информация, е направих си един акаунт, преди време много играех Need for Speed, може да се тествам някой ден отново:)
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Благодаря ти, че спомена офертата. Лично аз се възползвах и въпреки че играех NFS главно като малък, мисля да хвърля едно око.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Любима ми е! Дръпнах я и я инсталирах но ми изписва грешка когато искам да я стартирам: Изисква се график картата да е минимум Directx10. А моята е Directx11, с Windows 7 съм. Някаква идея ?
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Намерих тука:
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3976&game=Need%20For%20Speed:%20Most%20Wanted%202

Изискванията за системните характеристики и мисля че отговарят. Дали е необходимо да се инсталира някакъв друг софтуер за да тръгне? Проверих си драйверите на видеокартата и са последните. Директ Х провепих 11. Пишете при вас тръгва ли и с какви параметри ви е компютъра за да разберем от какво? Или някой ако знае какво друго е необходимо за инсталиране за да тръгне!
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

В папката на играта има някакъв инсталър на Директ Екс - C:\Program Files\Origin Games\Need for Speed(TM) Most Wanted\D3D11Installer. Ако искаш пробвай да го инсталираш. Но не гарантирам, че това е причината.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Това е 3D Help Installer
В папка: _Installer там е DirectX11

Инсталирах го но сега пак не тръгва. Ще пробвам да рестартирам.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Ах, доста неприятно. Може ли да изпишеш целия текст, който системата ти изписва, когато стартираш играта?
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

"A DirectX 10 or better graphics card is required. Please ensure you are using a supported graphics card with up to date drivers."

График картата ми ли не е подходящя? Инсталирах и тоя файл и пак показва същото.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Да ровя ли да вида каква ми е график картата и да кажа?
Поне кажете при вас тръгна ли играта?
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

При мен върви играта. Компютърът ми е доста старичък - от 2009 г. някъде, с някаква стара АТИ видео карта съм. Сега ще поровя из гугъл да видя има ли фикс на твоя проблем.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

http://answers.ea.com/t5/Need-for-S...ening-Need-For-Speed-Most-Wanted/td-p/1370308

Тук някакъв човек пише, че има същия проблем, и му отговарят, че видео картата му е под минималните изисквания за видео карта, които са следните:

Minimum System Requirement:

Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher performance)

The NVIDIA GeForce 7 series is not supported.

Твоята карта каква е?
 
Последно редактирано:
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

На същата тема попаднах и аз и от там ми стана ясно.

Моята е ATI RADEON 9600 Series обаче рам-а май е под 512 МБ и затва не тръгва.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Хубавото е, че играта остава в акаунта ти и след като си ъпгрейднеш компютъра или си вземеш нов ще можеш да играеш.[emoji6]
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Точно тва щях да питам дали мога да си я запиша на диск. Но аз ще сменя картата, така че няма да се налага.
 
От: Need for Speed: Most Wanted абсолютно безплатно!

Играта ти е в акаунта, това значи, че от който и компютър да влезеш в този акаунт, ще можеш да я инсталираш, не знам обаче, ако я инсталираш на един компютър после дали може да я инсталираш на друг, защото все пак имаш един лицензионен ключ.
 
Последно редактирано:

Горе