Neobux въпроси

physic

New Member
Приятелчета, вече в порядъка на пет дни си цъкам редовно рекламите в neobux. Заредих баланс за наем в сайта, наех си малко рефералчета, които да допринасят по нещичко, но имам няколко бързи въпроса към тези, които са по-навътре с нещата.
- Как точно да цъкам рекламите във времето на "сървъра"?
- Два от трите реферала цъкнаха общо 8 реклами (4/4); и ми е чудно - те ли толкова малко реклами цъкат, или просто на тях им излизат моите реклами. Като стана сутрин цъкам абсолютно всичките реклами (~25) и нали през определени часове се добавят с една-две реклами, за това и питам. Ако е според моите реклами, да цъкам само фиксираните и другите да ги оставя на тях, че ми е много интересно...
 
От: Neobux въпроси

Има един категоричен отговор и на двата ти въпроса:

"ОТКАЖИ СЕ ОТ ТАЗИ ГЛУПОСТ"!
 
От: Neobux въпроси

- Два от трите реферала цъкнаха общо 8 реклами (4/4); и ми е чудно - те ли толкова малко реклами цъкат, или просто на тях им излизат моите реклами. Като стана сутрин цъкам абсолютно всичките реклами (~25) и нали през определени часове се добавят с една-две реклами, за това и питам. Ако е според моите реклами, да цъкам само фиксираните и другите да ги оставя на тях, че ми е много интересно...

Рефералите цъкат фиксираните реклами. В необукс точно са ботове, т.е. компютър определя това кой колко ще цъка и тн. и отдавна няма смисъл от инвестиция в Neobux и Clixsense. То и логиката само сочи, че ако един сайт даваше пари от реферали и тн., то той нямаше да издържи по 7-8 год. Взимай каквото можеш от наетите реферали и недей купува повече. Насочи се към задачките от CrowdFlower (ако разбираш английски), там е по-доволно и не изисква инвестиция, а само и единствено търпение.
 
От: Neobux въпроси

Налей пари в онези споделени каси ще станеш Бил Гейтс
 
От: Neobux въпроси

Благодаря ви все пак за информацията, дайте да видим поне балансът за наемане да свърши, пък каквото дойде... :) Дайте все пак информация за тези въпроси горе. :)
 
От: Neobux въпроси

На твойте въпроси ще отговоря с въпрос ”ти балък ли си ?”.
Извини ме за тона , но всеки занимаващ се с птс сайтове е тем подобни млм -и го заслужава.Каквото си инвестирал го отпиши и продтлжавай нататък. Вместо да цъкаш на някакви реклами това време го оползотвори в разглеждане на този форум.
 
От: Neobux въпроси

Повечето сме минали през бъксовете , хвани се с каквото и да е друго нещо. Пари в тия сайтове няма , има стотинки и мечтата да изкарваш нещо. Не си губи времето.
 
От: Neobux въпроси

Обмислях за един форум, но не знам на IPB системата дали ще мога да печеля от AdSense..., дайте някакви идеи, искам с форуми да си имам работа, защото от малък си ме влекат...
 
От: Neobux въпроси

Обмислях за един форум, но не знам на IPB системата дали ще мога да печеля от AdSense..., дайте някакви идеи, искам с форуми да си имам работа, защото от малък си ме влекат...

форум , сайт , продаване на продукти , предлагане на услуги , каквото и да се захванеш е по добре от бъксовете. Адсенс всеки може да печели , уникално съдържание и спазвай правилата и няма да имаш проблеми.
 
От: Neobux въпроси

Добре, кажете все пак трябва ли да цъкна аз моите "фикснати" реклами (тези в лилаво, които са) или може и аз да си ги цъкна или те са за рефералите?
 
От: Neobux въпроси

Когато цъкнеш фиксираните реклами ти по този начин активираш рефералите за следващия ден, ако спреш да цъкаш - и те няма да цъкат. Рефералите (ботовете) кликат различни реклами, нямащи нищо общо с твоите, и щом са ботове - даже никакви рекламу не кликат, а ти показва някакви цифри, така че си ги кликай, дърпаш парите накрая, ще си на - и бягаш.
 
От: Neobux въпроси

Цъкни големия червен хикс горе вдясно и не се занимавай с подобни глупости.
 
От: Neobux въпроси

Имаше един български форум,пълен със зомбирани ПТС необукс фенове,Pari-ot-internet май се казваше...
Такива въпроси само там....:mad:
 
От: Neobux въпроси

Имаше един български форум,пълен със зомбирани ПТС необукс фенове,Pari-ot-internet май се казваше...
Такива въпроси само там....:mad:

Между другото форумчето е доста добро попадение. От там в рамките на две вечери със споделен метод съм вадил от 100$ нагоре. Вярно, че е на вълна всичко и нищо не е гарантирано, че ще излезе, но има файда, не е чак толкова западнало. :)
 
От: Neobux въпроси

И тая тема вече над 48 часа не е у кофата? Альоооо ко става с тоя форум, бре?
 
От: Neobux въпроси

Що да е у кофата? Почти всеки е почнал с PTC, по-добре е да се обясни защо точно не е хубаво да се губи времето с тях, вместо всеки ваш пост - "кога ще изтриете темата"!
 
От: Neobux въпроси

Що за въпрос "що не е у кофата"? Поредната българска издънка ли? Всеки се е опитал да тръгне от някъде, за да постигне с нещо. Решил съм от тук да започна, хубаво - окей, инвестицията не е подходяща, каквото мога от там ще издърпам и готово. Мислех преди този PTC сайт, да направя един форум, за два-три месеца да успея максимално да го развия и след което да сложа реклами на Adsense, но не зная къде да сложа рекламите и т.н., общо взето и това ми е мътно в главата. Ако можете да ориентирате по някакъв начин, ще съм благодарен. Форумът ще е с IPB форумна система, на тема Фотошоп.
 

Горе