Търся: .NET Core App Deployment

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Нуждая се от помощ за deployment на сайт/система писана на .Net Core

Моля не питайте за детайли защо системата е създадена на тази технология, не знам и не искам да знам, така я наследих и искам само да я пусна за да я копирам на php.

Сървър има платен и активиран, домейн насочен, всичко е качено на сървъра, има IIS и SQL Express инсталиран и остава само да се върже базата към сайта и да се подкара системата.

НО до сега не съм се занимавал с Entity Framework и никаква идея си нямам за какво иде реч, та имам нужда от помощ.

Ценя труда и ще си заплатя договореното.
Тъй-като не съм се занимавал много с тези технологии и не знам каква е цената за труда за такава задача, та ще се радвам да се договорим на сума от която вие да се почувствате добре и мен да не ме заболи главата.

За повече инфо или звъннете на 0889 426 626 или пишете мейл на [email protected]

И предварително много благодаря на всички стигнали до тук!

Поздрави,
Милен
 
В appsettings.json файла вероятно се намира connection string към базата, единствено него трябва да промениш. Пиши ми на ЛС и ще се опитам да те насоча в правилната посока безплатно :)

Пренаписването от static-typed език към dynamic-type такъв е супер безсмислено, само казвам :)
 
  • Like
Реакции: mid
@Georgi Благодаря много, ще пиша за информация, ако не успея да се справя.
Относно пренаписването съм отворен към всякакви решения и идеи за бъдещи обновления и доработвки в разумни граници.

За поддръжка и обновления ми бе обявана цена от 500+ лв. на месец, а аз се чувствам доста по-комфортно да си поддържам уеб софтуера чрез php или javascript и нямам намерение скоро да се занимавам с нещо близко до .net и подобни.
 
Благодаря на всички писали и съдействали по темата.

Сайта/системата е вече UP и работи.
 

Горе