netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

koti0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам http://netobiavi.eu заедно с хостинга (изтича на 26.01.2014) , домейнът (изтича на 20.04.2014) и фейсбук страницата. (~100 харесвания)
В сайта има подробен админ панел, от които можете да следите колко са активните и изтеклите обяви, броят регистрирани потребители, следене на техните коментари и лични съобщения, както и система за ограничаване на достъпа на лица чрез IP.

Заедно със сайта върви и форум система, която може лесно да се интегрира и в други ваши сайтове. Сайтът не съдържа безплатно разпространявани системи за управление на съдържанието. Изцяло изграден с PHP/MySQL и Javascript/jQuery. Ще получите и PSD файловете на дизайна.

Цена: 950лв.


Ако сте сериозен и цената Ви се струва висока, може да измислим споразумение.
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Ако премислиш цената драсни едно ЛС с новата оферта.
И също кой го е правил този сайт
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Тествах няколко линка с Havij и системката се пропука. Много грозни линкове. За тези пари може да се закупи нещо много по качествено.
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

И кое по-точно се е пропукало?

PS:
MySQL error based injection method cant be used!
MsSQL time based injection method can't be used
MySQL time based injection method can't be used
It seems that input parameter is not effective! :)
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Няма да споря с вас. Пиша това което съм видял. Странно така реагираха и от продавалника, пратих им дори и снимка, не ми повярваха отново, за 8 часа ми лъснаха личните данни на маса народ. Предлагам Ви вместо да драскате излишно в темата да си оправите грешките. Оправете проблема със сялите, линковете и цената. Мога да Ви предложа поне 5 скрипта които са много по качествени от вашия и са на половина по евтини. Не мисля да пиша повече по темата Ви в излишни спорове.
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Я дай да ги видим тея уязвими линкове
Няма да споря с вас. Пиша това което съм видял. Странно така реагираха и от продавалника, пратих им дори и снимка, не ми повярваха отново, за 8 часа ми лъснаха личните данни на маса народ. Предлагам Ви вместо да драскате излишно в темата да си оправите грешките. Оправете проблема със сялите, линковете и цената. Мога да Ви предложа поне 5 скрипта които са много по качествени от вашия и са на половина по евтини. Не мисля да пиша повече по темата Ви в излишни спорове.
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Предпочитам да го продам дори на ниска цена, отколкото да го спра и труда ми да отиде на вятъра.
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Супер сайт си спретнал Котйо, ама като гледам цената няма да се продаде.
По-добре си го дръж и работи по него сам
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Сайта верно си е хубав, като се има предвид колко трагични сайтове за обяви има. Поддържай си го, в момента всичко е в застой и никой не дава пари...
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Здравейте, предложението Ви ме интересува. Може ли да ми изпратите малко допълнителна информация на ЛС? Интересува ме главно броя на регистрираните потребители, брой посещения на ден, нови публикации на ден и т.н. статистика.

Предварително Ви благодаря!
 
От: netObiavi.eu - Сайт за безплатни обяви

Отдавна не е влизал пича. Чакам го още да ми отговори на ЛС.
 

Горе