NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчета

Bentley

Member
NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчета

Стандартна процедура:

Изпращам ви снимки под формата на Архив, модели,инфо... Ако Стоката и условията ви допаднат започваме да Работим веднага.

Какво получавате вие? В зависимост от Стоката и надценката от 16 % до 25% Комисионна.

Комисионната ви я изпращам Веднага след получен Наложен Платеж!

Пратките се изпращат Ежедневно с Еконт - 10 % отстъпка, Преглед и Тест!

Всички пратки се Следят Онлайн и при Желание от Ваша Страна ви се предоставя Товарителница и информация за всяка пратка.

Прикачил съм снимки на някой от нещата..

- Кърпи за плаж, различни модели, фенски

- Шапки Летни Модели, различна цветова гама и шарки

- Топки Футбол, баскет, волейбол

- Фенски Шалчета

- Спортни тениски

- Екипи за Футбол

- Къси гащета
..и други..

Разполагам с наличности.


Не се притеснявайте да питате, работя независимо от това Как продавате: имате сайт, онлайн магазин или пък Запълвате свободното си време с качване на обяви в сайтове за обяви..

Информация и Снимки изпращам само по SKYPE << Най- бързата комуникация>>


За Тези които нямат Регистрация или не могат да пишат на Лично съобщение пишете на Имейл: [email protected] , за останалите пишете и оставете SKYPE за контакт в темата или на Лично съобщение>


Фенски Кърпи Барселона, Манчестър, Милан, 100% памук, цена;25лв (1).jpg

Кърпа за Плаж България, различни цветове; цена 15лв (1).jpg

20160422_040100.jpg

20160422_040126.jpg

Топка Барселона Червена 25лв (1).jpg

Топка Байерн Мюнхен 25лв.jpg

Шал Реал Мадрид, цена;16лв (3).jpg

Шал Байерн Мюнхен Фенски, цена;16лв (1).jpg
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

UP! + нови моделчета!

За Тези които нямат Регистрация или не могат да пишат на Лично съобщение пишете на Имейл: [email protected] , за останалите пишете и оставете SKYPE за контакт в темата или на Лично съобщение>
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

Колега, ако може инфо на ЛС.
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

Здравей колега. Изпрати ми на ЛС
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

Писал съм ти колега.

+ UP! Освен тези неща, има също така и още някой нови модели Шапки, Кърпи, Топки и Тениски.

Email: [email protected]
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

НОВО!

Спортни Екипи Детско, Мъжко!!!
Спортни Долнища Детско, Мъжко!!!
Футболни Екипи, топки, калци!!!

За повече информация оставете на Лично или на мейл: Скайп за контакт!


Email: [email protected]
 
От: NEW Предлагам Дропшипинг на Летни Стоки Плажни кърпи, Шапки, Топки, Фенски Шалчет

Изпрати ми инфо на продуктите + цени на лс
 
UP UP UP 2017г. нови стоки

За повече информация пишете на имейл: [email protected]

Оставете ваш скайп за контакт и ще се свържем с вас.
 
Проявявам интерес. Бихте ли изпрати ли информация ( цени, условия и т.н. ) на ЛС
 

Горе