News Агрегатор?

Alex97

Active Member
Някой правил ли е автоматичен сайт тип блог с агрегатор на новини?

Мисля да ползвам WordPress с някоя тема тим магазин, но се чудя кой плъгин за събиране на новини е най добре да се ползва.

Сайта ще е за USA и ще събира новини от техни сайтове на различна тематика.
 
Някой правил ли е автоматичен сайт тип блог с агрегатор на новини?

Мисля да ползвам WordPress с някоя тема тим магазин, но се чудя кой плъгин за събиране на новини е най добре да се ползва.

Сайта ще е за USA и ще събира новини от техни сайтове на различна тематика.
Само 20тина :D
 
Някой правил ли е автоматичен сайт тип блог с агрегатор на новини?

Мисля да ползвам WordPress с някоя тема тим магазин, но се чудя кой плъгин за събиране на новини е най добре да се ползва.

Сайта ще е за USA и ще събира новини от техни сайтове на различна тематика.
Да, слагаш някоя ад мрежа и после се чудиш защо не се класираш добре и нямаш хубави пари на клик. :) Класика.
 
Това още ли се прави и работи, при всичките тези алгоритми, адс филтри, напредналото рипортване за съдържание и т.н.
Разботи. Зависи каквък е бизнес модела. Нито ми трябва seo, нито ще има реклами. Даже ще е nno index всичко.
 
Разботи. Зависи каквък е бизнес модела. Нито ми трябва seo, нито ще има реклами. Даже ще е nno index всичко.
Ааа, ясно. Щом ще е no index, явно от другаде ще идва трафика не от търсачки, което да, може и да има някакъв смисъл. ;)
 
Алекс, тъй като си се насочил към фейсбук трафик и копирани новини, а аз съм минал по тоя път.. ти давам съвет да не се захващаш. Нито ще създадеш пасивен доход, нито ще се развиеш като предприемач.
На спамилките им мина времето, сега на мода е висококачественото съдържание и силно таргетираното съдържание.
Това е лично мнение и съвет от мен. Успех
 

Горе