nikem-bg.net скам и нелегални практики? - търся съвет

Въпреки страхотния опит да се измести акцента на темата, нека я върнем там където принадлежи - Nikem-bg.net са измамници и как да се справя/справим с тях и нелегалните им скамерски практики.

Интересното е как като напишеш собственика на тези Никем в Google, и един от първите резултати е Sky.bg, макар да не намирам директна свръзка. Но част от сайта им определено споделя дървения стил на сайта на Никем, така че не знам дали някой потребител от форума не пие бира със същия този човек, или не дели хляб с него. :) Откраднат хляб - но все пак хляб, нал' тъй?
 
Последно редактирано:
@Станимир И обясни моля те как се намалява компресията на js/css/html файлове и къде по дяволите във Woocommerce сайт има html файлове?
 
Не видиш ли че тва (поне част от тва) иде от Гугъл Транслейт?

... кеш двигатели и т.н. :rolleyes:
 
Върнаха ми пари, не всички обаче. И не ме компенсираха за разходите по връщането на стоката плюс ми удържаха 6лв. от заплатената сума без да ми изтъкнат причина.

Не препоръчвам да се купуват стоки от тях.

Аз лично в бъдеще ще направя както си правех преди - кихам малко повече за стоки на JarComputers, но поне не ми се налага да им пращам заплашителни писма и да записвам разговори, за да върна стока като не ми хареса или има проблем с нея.

Никем са перфектния пример, че получаваш това, за което си платиш - ниските цени там идват на цената на ниски обноски, бизнес култура и отвратително отношение към клиента.

Ако някой мой служител отговори на запитване на клиент или на искане за връщане с такава наглост, бих го уволнил на място.

Измислил съм вече как да ги "компенсирам" за 6-те лева глоба "Кво ще напра'иш, за да си ги 'земеш". Каквото повикало, такова се обадило. От 8 години се занимавам с онлайн търговия, няма начин да не им го начукам за удоволствието от тази поръчка. :)
 
  • Haha
Реакции: Sky
Върнаха ми пари, не всички обаче. И не ме компенсираха за разходите по връщането на стоката плюс ми удържаха 6лв. от заплатената сума без да ми изтъкнат причина.

Не препоръчвам да се купуват стоки от тях.

Аз лично в бъдеще ще направя както си правех преди - кихам малко повече за стоки на JarComputers, но поне не ми се налага да им пращам заплашителни писма и да записвам разговори, за да върна стока като не ми хареса или има проблем с нея.

Никем са перфектния пример, че получаваш това, за което си платиш - ниските цени там идват на цената на ниски обноски, бизнес култура и отвратително отношение към клиента.

Ако някой мой служител отговори на запитване на клиент или на искане за връщане с такава наглост, бих го уволнил на място.

Измислил съм вече как да ги "компенсирам" за 6-те лева глоба "Кво ще напра'иш, за да си ги 'земеш". Каквото повикало, такова се обадило. От 8 години се занимавам с онлайн търговия, няма начин да не им го начукам за удоволствието от тази поръчка. :)

 
Ходи пий кафе при баджанака ти от Никем.

Ние хората, които си ръководим бизнесите и делата по законов начин знаем как да се оправим с хората, които не го правят. :)
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе