Nodofollow за Mozilla 4?

bodyrock89

Active Member
Видях че с ъпдейтването на мозилата ми се е махнал nodofollow адона. Има ли го за мозила 4 и от каде мога да си го сваля? Намерих го в един сайт, но ми излезе някакво предупреждение и затова реших да попитам тук за по-сигурно.
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Много е зле 4-ката. Качих си я и точно след 30 минути търсих старата версия. Освен nodofollow адд-на и половината други които ползвам изобщо не ми тръгнаха под 4-ката. На твое място бих изчакал малко преди да си я кача.
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Как бе, трябва просто да си ъпдейтнете адоните - малко са тия дето нямат версии за 4. Незнам какво не ви харесва - върви няколко пъти по-бързо от предната версия.
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

За сертификатите 100% не работят (поне на ЦКБ-то). За епей също нещо ми изкарваше грешка, но накрая го подкарах (и аз не знам как). За бързината не съм забелязал разлика. Дразни ме самия външен вид как изглежда.
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Хмм ми незнам, при мене ел подписа и банкиранията си работят, ама може да трябва да се преинсталират сертификатите.
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Няма излязло NoDofollow за Файърфокс 4. Ползвай Сърч Статус ;)
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Недейте обърква хората. Аз сигурно от близо месец съм с 4-ката и почти от самото начало си имам nodofollow. Ето за справка ще намерите add-on-а тук .
Четворката е в пъти по-бърза :)
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Недейте обърква хората. Аз сигурно от близо месец съм с 4-ката и почти от самото начало си имам nodofollow. Ето за справка ще намерите add-on-а тук .
Четворката е в пъти по-бърза :)

Мерси за линка, свърши ми идеална работа!
 
От: Nodofollow за Mozilla 4?

Я кажете защо seoquake не бачка при мен, мамицата му...
 

Горе