ns1 струва ли си?

От: ns1 струва ли си?

Бива да. Държи се добре, цените му са ниски. Но го ползвам за крайно ниско посещавани сайтове без много наблюдение. За всеки сличай, ъптайма му е доста над хостбългария да кажем, които много се излагат напоследък
 
От: ns1 струва ли си?

И аз ги ползвам за многобройни слабо натоварени сайтове. Със самият хостинг няма проблем, но ако ти потрябва помощ за нещо от тях става малко по-сложно. Все пак за тези цени това е услугата, няма пълно щастие. :)
 
От: ns1 струва ли си?

Използвам "Евро" плана им, но мисля да ги сменям, след като ми изтече хостинг плана.
 
От: ns1 струва ли си?

Използвам "Евро" плана им, но мисля да ги сменям, след като ми изтече хостинг плана.

А защо мислиш да ги сменяш? Аз мислех да се пускам при тях :)
 
От: ns1 струва ли си?

нагли са много аз не ги изтърпях...
държат се все едно че си им длъжен...
 
От: ns1 струва ли си?

А за hostsean какво мислите?
 
От: ns1 струва ли си?

За hostsean има доста противоречиви мнения във форма. Ако трябва да избирам между двете фирми, бих избрал ns1, защото са от много време на пазара. Това са goto.bg, а ns1.bg е ниско бюджетното им решение.
Кофти е само че сървърите им май са е евро.нет дата център, който от последните 2 години върви само на долу.
 
От: ns1 струва ли си?

ns1 струва ли си?

По-добре недей! Винаги съм им давал шанс да се "поправят" и винаги се дънят. Писна ми да се разправям с тях!
Ако хостваш нещо леко и непретенциозно, тогава няма проблем.
Ако ще хостваш проект, който ще има много трафик, тогава потърси нещо друго...
 
От: ns1 струва ли си?

По-добре недей! Винаги съм им давал шанс да се "поправят" и винаги се дънят. Писна ми да се разправям с тях!
Ако хостваш нещо леко и непретенциозно, тогава няма проблем.
Ако ще хостваш проект, който ще има много трафик, тогава потърси нещо друго...


МНОГО ВЯРНО - ДАНО ПОВЕЧЕ ХОРА ГО ПРОЧЕТАТ ЗА ДА СИ СПЕСТЯТ ЯДОВЕ С ТЕЗИ ПЕДАЛИ НАГЛИ...
 
От: ns1 струва ли си?

Сървърите им вече са в Телепоинт!
ns1/goto са първата хостинг фирма в България и са много добри!
Препоръчвам ги на всички!
 
От: ns1 струва ли си?

Да в Телепоинт са ама какво от това аз се изнесох преди да се преместят. Препоръчвай ги на тези, който не са ги ползвали. За съжаление евронета запада а хем са ми любими но .. просто трябва да си ъпграде малко нещата, защото ще загинат.
 
От: ns1 струва ли си?

нагли са много аз не ги изтърпях...
държат се все едно че си им длъжен...

да се повторя...
ако ще и в бахамите да се преместят
няма да си променят наглото отношение!
 
От: ns1 струва ли си?

Доста остри изказвания, дали можете да ги подкрепите с факти ? Аз имам нещо общо с двете фирми и бих желал да знам какво точно бъркат "наглите педали" при хостването на големи сайтове ? Или за всички е проблем, че не можете да хоствате големите си сайтове на хостинги за по лев/два на месец ?

AMOUN сподели за наглото отношение ? Моля те обоснови мнението си с факти, не бъди голословен.
 
От: ns1 струва ли си?

Доста остри изказвания, дали можете да ги подкрепите с факти ? Аз имам нещо общо с двете фирми и бих желал да знам какво точно бъркат "наглите педали" при хостването на големи сайтове ? Или за всички е проблем, че не можете да хоствате големите си сайтове на хостинги за по лев/два на месец ?

AMOUN сподели за наглото отношение ? Моля те обоснови мнението си с факти, не бъди голословен.

Кви факти? Разпечатки снимков мат'риал? СРС-та? Записи? кви факти ?

ИЛИ ЧЕ ЗА САЙТОВЕ ЗА КОИТО ТЕ МИ РЕВАТ ЧЕ ГИ ПРЕТОВАРВАТ И ИСКАТ ДА МИНАВАМ НА ДРУГА ТАРИФА,
И ТАКА ДОКАТО СТИГНЕМ ДО НАЕТ СЪРВЪР В ДРУГА ФИРМА СИ СТОЯХА НА ОБИКНОВЕН СПОДЕЛЕН ХОСТИНГ?

От това че обаждам им се по телефона с питане що сте ми спрели сайтовете
И то забележи, преди да звънна си казах ще съм любезен.
И питам как така ще ги спирате?
и оня ми вика не ми говори така или ще ти затворя ?
ще ми затвори ? да щото са ми там сайтовете....

КВО ДА ОБЯСНЯВАМ С ФАКТИ ?
ФАКТИТЕ СА - БЯХ ВИ КЛИЕНТ ГОДИНИ НАРЕД - ВИЕ МЕ НАКАРАХТЕ ДА МИГРИРАМ, КАТО МАЛКО СЛАДКО СЛАВЕЙЧЕНЦЕНЦЕ...
ОТ ГОДИНА И ПОЛОВИНА СЪМ НАЛОЖИЛ ГЛОБА НА НС1!
ГЛОБАТА Е РАВНА НА ТОВА ЧЕ НЕ ХОСТВАМ ПРИ ВАС!
ПОСЛЕДНО БЕЗ ДА СМЯТАМЕ НАЕТИЯ СЪРВЪР... ЩОТО ТОЙ СИ БЕШЕ НАПЪЛНО НЕНУЖЕН
СУМИТЕ бЯХА... не помня вече ама са НАД 100 ЛЕВА месечно
ЕДИН ВПС 2 РЕСЕЛЪРСКИ И НЯКАКВИ ДРЕБНИ

100 ЛЕВА НА МЕСЕЦ...

За вас предполагам са нищо 100 лева,
ЗА МЕН СА ОЩЕ ПО ГОЛЯМО НИЩО
Но не бих ги давал на който и да е за да се държи с мен все едно е служител на ОБЩИНАТА
а аз съм бабичка с две чанти банани и ги моля за социални помощи...

п.п. странно е че година и половина никой близък до тези фирми не се обади в този форум?
ТОЛКОВА ЛИ СА ЗЛЕ НЕЩАТА НАПОСЛЕДЪК ?
 
От: ns1 струва ли си?

За да ви отговорят така, значи тона ви не е бил напълно любезен, дори съм склонен да си мисля обратното. Не съм сигурен какъв е конкретния случай и не мога да го коментирам, но все пак никой никога няма да ви отговори така ако сте се държал нормално.

Ако сайтовете ви са претоварвали, то няма как да не ги спрем, защото от това ще страдат и останалите клиенти. За да са Ви спрени сайтове, то ситуацията е била доста крайна, тъй като това се практикува само когато един сайт дестабилизира цялата машина. Споменахте, че след това сте "били" на споделен хостинг, да разбирам ли, че и там вече не сте на такъв ? Доколкото виждам текущия ви доставчик е все още сравнително нов на пазара, така че ви пожелавам да продължите да се радвате на качествена услуга докато се понапълни сървъра на който се намира вашия сайт.

Не мога да кажа, че нещата са зле. Ние сме най-стария хостинг доставчик в България и причината да се задържим на пазара толкова време именно защото услугата ни е качествена. Съжалявам, че сте останали с лошо впечатление, но след като това вече е факт мога само да ви пожелая успех с търсенето на евтин и надежден доставчик.
 
От: ns1 струва ли си?

Не, ако имате записи на разговорите си пусни!
Никога не съм викал и псувал на хостинг...
с изключение на топхост :) там директно ритах на място ама те си заслужават и бой и сексуални отношения:)
Не съм идиот да псувам и викам на хора с които работя и от които завися:)
Дори бях прекалено благ!
ИДВАЛ СЪМ И НА МЯСТО ДЕСЕТИНА ПЪТИ В ОФИСА ВИ - И ВИНАГИ СЪМ БИЛ ЛЮБЕЗЕН
ДОБЪР КЛИЕНТ ЛЮБЕЗЕН УЧТИВ И С ПРИЯТЕН ДЪХ...

Няма смисъл да спорим по въпроса...
Въпреки иключените сайтове..
Защото знам че винаги има две страни по въпроса.
И аз не обичам недоволни и мрънкащи клиенти и знам какво е да звънят и ти да си мислиш че си прав и те да си мислят че са прави
Така че никога не съм си позволявал да ви крещя ил изаплашвам или кавото и да било...
търпях си и като ми писна си преместих всичко.
МАКАР ЧЕ Е ГАДНО ДА ТИ СПРАТ САЙТ КОЙТО ПРАВИ 50 -80 ЕВРО НА ДЕН ? НАЛИ :)
а е още по гадно да ти спрат и сайтовете на които разчиташ за продажби...
а се е случвало не е като да не е :)

виж сега...
хоста ви си беше супер - доволен бях...
обаче по едно време осрахте работата анаистина...
инай-лошото е че понеже сте мастиоти в това
С осирането на работата и мрънкането на клиенти ви е дошло в повече
и от там иОТНОШЕНИЕТО КЪМ КЛИЕНТИТЕ ВИ СТАНА УЖАСНО...
ДА С ЕОПЛАКВАМ САМО АЗ ДА КАЖЕШ ЧЕ Е ИЗОЛИРАН СЛУЧАЙ...
АМА ДОСТА НАРОД СЕ ИЗКАЗА ЧЕ НЕ СА ДОВОЛНИ ОТ ОТНОШЕНИЕТО...

при вас оправданието винаги беше :
проблема не е при нас, говорете с администратора си!
Докато при другите хостове отговора е:
Да благодарим ви за запитването, нашите момчета ще се опитат да отстранят проблема.
В спейс . бг колкото и да са зле напоследък, винаги като има проблем те го отстраняват, дори и проблема да е бил изцяло в скрипта на сайтовете ми и да не е тяхна грижа!
Нормално е, машини софтуевр... лайна приемам че може да се прецака нещо... но е по важно отношението.

И в кръчма е същото... не винаги е перфектно всичко но едно е като са любезни и усмихнати, друго е като са кисели и сопнати ?
виждаш че доста време съм бил на хост при вас

Помня едно време когато исках да местя сайтовете от гото и ми казахте
да пробвам новият ви хост нс1 10 лева нещо беше...
и оттогава много време мина и не съм мръдвал... но това беше так допреди една година и нещо... когато започнаха проблемите


Ползвам в момента :
Хостгатор... от две години... няколко сайта на най-ниския им план с над 10 000 уникални дневно... оптимизирани са да не товарят, н овсе пак са си над 10 000 цената е 5 лева на месец? - биват като за тези пари съм доволен
Два плана при хостбългария с по 5-6 сайта за по 3-4 лева на месец май бяха сайтовете са с малко посещения но не и оптимизирани... няколко преса и други скриптове с 700 -800 уникални - еми как пък веднъж не ми казаха нещо.. дори и от съпорта им съм доволен върнаха ми бекъп за 20 минути... като за такъв непретенциозен хост са си супер...
qhoster... две три малки сайтчета за тест... интересното е че тези сайтове преди това ги бях сложил тестово при вас на евтин план и веднага получих три писма че претоварват да звзема мерки :) - а там цената е същата и досега нито един алерт?
спейс.бг - имама 30 сайта поне и малки и големи... цената е приятна... 60-80 стотинки на ден... съпорта им любезен, приемаха проблем в сайта като личен проблем и го решаваха. напоследък имаха няколко гафа но на цялостна база пак бих ги предпо1чел пред вас най-вече заради отношението...
джъмп.бг от няколко дни съм там... немога да кажа нищо засега но отношението им е точно такова че дори и да има проблем клиента да няма желание да се махне...
пуснах си и сървър при мен с отделен кабел и интернет за мои си разработки немога да кажа лошо и за него :) трупа посещения изкарва пари... няма срив няма алерти :) съпорта м уе смотан ама... съм свикнал с него и си го търпя :)

имам и няколко дребни хоста за сателитнки от годишни промоции...
та както и да е - обясни ми тогава... защо при това положение се оплаквам от вас и не съм доволен :) дали е в мен проблема наистина...
между другото единия ми хост за сателитки е при вас от няколко месеца, ей така пробно... пратихте ми алерти и оставих само 3 сайта с по 5 посетителя на ден за сеоспорта:)
имам сателитки и при инчбг и при суперхостинг...
глредай как съм нашарел на 100 места...
АМА ОК- ЩО НЕ СЕ ОПЛАКВАМ ОТ ТЯХ И ДА ПИША ЧЕ НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ?
 

Горе