NS1 хост проблем

Те тия не бяха ли на tophost? Нормално е :)
 
От: NS1 хост проблем

аз откак се махнах от тях все едно 10 кила смъкнах едно ми е лекично и безнервно :)
много са нагли копелдацитемного ама да ухат супата... айде сега като са отворени и ще лапат по 150 лева намесец по малко...
те понеже саотворени и за тях 150 лева са нищо :) чи колко са те 1800 лева на година за фирма като тяхната - бълха ги ухапала...
смотаняци... си държат наглия тон по телефона на други и да духат супата:)
моята глоба която им налагам за некоректно отношение е 150 лева на месец!
предполагам за 20-30 години поне :)
 
От: Re: NS1 хост проблем

не са бре ти пък :)
това са гото.бг
с евтиния сайт
държат си гото за по малоумните стари клиенти
да не им намалят цените а нс1 е за да са конкурентни за нови клиенти с ниски цени
 
От: Re: NS1 хост проблем

не са бре ти пък :)
това са гото.бг
с евтиния сайт
държат си гото за по малоумните стари клиенти
да не им намалят цените а нс1 е за да са конкурентни за нови клиенти с ниски цени
 
аа, да бе вярно. помня, че бяха на накои. е те и гото не са много цвете :)
 
От: NS1 хост проблем

НС1 и гото са едно и също, разликата ти я казват единствено ако попиташ конкретно за нея и е че при нс ползваш 1% от ресурсите на сървъра а при Гото 3%. И това не го пише никъде казват ти го като им се обадиш да им държиш сметка защо подяволите плащаш 2 пъти повече за нещо което предлагат 2 пъти по евтино :) резултата беше: абе я си ни дайте бекъпите и по-живо по здраво. Като цяло качеството е приемливо, имат обаче някакви проблеми с мод рерайта и с кирилицата и си е малко кофти докато му свикнеш. :D другите ми любимци от топхост, за тях какви забележки да има човек, то трябва нещо да работи че да му намериш косури, пък при тях нищо не работи :) освен касиерката им в другия офис с големите цици дето ти иде да я нариташ като ти каже троснато "вие за кво сте?"
 

Горе