ns1.bg - впечетления

buffu

Member
Здравейте,
Чел съм много неща за ns1.bg но все още не мога да реша - дали си заслужава да купя хостинг от тях.
Цените са доста ниски,което от една страна е добре но от друга ме притеснява дали не е нещо като хостингпланове.Какви са вашите впечетления ?
 
доколкото знам от познати всичко е ОК с тях. За процесорно време не правят голям проблем и общо взето са си добри. Кажи обаче какво мислиш да хостваш там, за да можем да дадем по-конкретни отговори
 
От: ns1.bg - впечетления

за мен са най-добрите :) Особено за малки сайтове са перфектни :)
 
От: ns1.bg - впечетления

Подкрепям Сами! Не искам да те агитирам, но аз лично съм доволна от хостинга при тях.
 
От: ns1.bg - впечетления

Променям мнението си относно ns1.bg, заради недоглеждане в условията за ползване, трябваше да изтрия цял сайт... майка ми ****
 
От: ns1.bg - впечетления

Ами и аз имам сайт към тях. Не се оплаквам, дори ми харесва ъплод скоростта...както и бързината с която ми зарежда сайта, но уви.... явно проблема си е сериозен при мен и единия сайт се наложи да го махна, защото им товари машината. TMZ hosting още нищо не са ми казали, но да не викам дявола. :)
 
От: ns1.bg - впечетления

Аз се отказах след като ги бях ползвал 5 мин...
Взех си хоста и си качих сайта там (не бях сменял DNS-ите и никой не посещаваше сайта).Отварям страницата и тръгвам да разглеждам кое не работи и още при първият клик на линк дава грешка с MySql .Помислих, че е от мен грешката, ама не...В грешката пишеше , че не съм въвел юзър за БД , а аз го бях въвел.За да съм сигурен , че не е в мен грешката направил прост php файл с връзка към БД .Презаредих го 2-3 пъти и започна да дава грешки с БД.
Пиша на някакъв от съпорта - той казва , че е в мен проблема.Аз му казах , че съм го тествал на други хостинги и работи без проблеми - той "Не носим отговорност за другите хостинги" .След това предложи да ми разгледа файловете, но ако открие грешка ще му заплатя за изгубеното време...
На следващият ден пускам да си проверя пощата и получавам мейл , че съм им натоварил хостинга прекалено много.
Поисках да ми върнат парите и те ги пращаха само 1 седмица.
Може би аз съм един от малкото или единствения , който не е доволен от услугите им, но...
 
От: ns1.bg - впечетления

След това предложи да ми разгледа файловете, но ако открие грешка ще му заплатя за изгубеното време...
Това не го вярвам . Дай скрииншот . Аз преди време бях страшно доволен от съпорта им, толкова работи са ми помагали по сайтове, че сега като се замисля ме заболява главата .

И как си натоварил хостинга, като нямаш работещ скрипт на него ?
 
От: ns1.bg - впечетления

Аз също имам оплакване от тях.
Инсталирам един wp 2.6.2 bg и ми дава грешка някаква по sql, пробвах 3-4 и накрая направих няколко скрииншота на грешките и им ги пращам, обяснявам им какво е и получавам отговор "Използвайте Фантастико..." е благодаря, но аз питам какъв е проблема... е не тяхна работа да ми кажат кое да ползвам.

Това са ми първите впечетления от тях...

Поздрави, Александър
 
От: ns1.bg - впечетления

Втора година вече ползвам ns1 и не съм имал никакви проблеми! Съпорта им е много добър!
 
От: ns1.bg - впечетления

и аз съм доволен от тях, имам няколко сайта при тях и всичко е ОК

И темата е на второ място при търсене за ns1 :)
Голяма реклама ще им направим
 
От: ns1.bg - впечетления

Хм изглеждат добре така като им погледне човек сайтчето на пръв поглед, но ако трябва да съм честен нещо тази първата цена, която няма дори 2лв малко ме плаши в буквалния смисъл на думата. До момента от всички, които съм ползвал до момента откъм цена качество най - добре пред мен поне са се представяли суперхостинг. Най - хубавото, е че какъвто и въпрос да зададеш на мейла на съпорта до 10 мин максимум получаваш отговор. А тези нс1 може да взема да ги видя какво точно представляват, но предполагам, че ще е само ако става въпрос за нещо с обикновен ХТМЛ като за начало :)
 
От: От: ns1.bg - впечетления

Хм изглеждат добре така като им погледне човек сайтчето на пръв поглед, но ако трябва да съм честен нещо тази първата цена, която няма дори 2лв малко ме плаши в буквалния смисъл на думата. До момента от всички, които съм ползвал до момента откъм цена качество най - добре пред мен поне са се представяли суперхостинг. Най - хубавото, е че какъвто и въпрос да зададеш на мейла на съпорта до 10 мин максимум получаваш отговор. А тези нс1 може да взема да ги видя какво точно представляват, но предполагам, че ще е само ако става въпрос за нещо с обикновен ХТМЛ като за начало :)
и най-евтиния е ок, а имат и online support, който отговаря до 2-3 минути :)
 
От: ns1.bg - впечетления

И забравихте да добавите, че не си доглеждат условията за ползване, а пък махат сайтове...
 
От: ns1.bg - впечетления

Аз съм хоствал сайт при тях и в началото бях много доволен, цента беше страхотна 1.62 май беше, съпорта винаги ми помагаше при проблеми не че съм ги търсил изключително много ама общо взето отговаряха бързо и изчерпателно. Но стига с добрите думи, сайта ми беше на Joomla и го хоствах от самото му начало когато имаше 50-60 посещения до след 1 година когато имаше 1500-1700 посещения. Към края на годината по-скоро след 8 месеца от началото на хостинга получих писмо че сайта ми много натоварвал сървърите им и използвал много процесор и рам памет, аз ги помолих да ми дадат някаква статистика за ресурсите който използва сайта, а те ми казаха че не могат да ми дадат подобна информация и имам няколко избора:
1. Да оптимизирам сайта а те да ми кажат какви са резултатите след 24 часа

2. Да заплатя за по-скъп хостинг или нает сървър

3. Да сменя хостинг фирмата

И ултиматума беше ако не избера някое от по-горните условия че ще ми забранят сайта, което и направиха. Ама по-тъпото беше чче си преместих целия сайт на друг хостинг промених DNS-ите на домейна тоест вече нямах посещения на техните сървъри и пак получих писмо от тях че сайта ми товарел сървърите и ми забраняват достъпа до сайта. Найстина го забраниха, имах други сайтове хостнати там които спряха да се зареждат и получавах грешка от сорта Internel Server Error или нещо от сорта не помня. Спирането стана повече от 3 месеца преси да ми изтече договора за който бях платил за 1 година. И така и не го пуснаха хостинга за тези 3 месеца.

А точно преди да получа писмото, че сайта ми товари сървъра мислех да си подновя хостинг на по-горен план понеже бях доволен.

И за капак на всичко след 4 месеца получих писмо за неплатена фактура за подновяване на хостинга и домейна който бях прехвърлил на SuperHosting и за които нямам автоматично подновяване. С една дума се опитаха да ме изгърбят по много селски начин, "Сайта ви товари процесора и паметта на сървъра с 4% при позволени 1.6%, ако не платите ще Ви спрем сайта". NS1 ли, никога повече!!!:mad: В момента съм на SuperHosting и съм доста доволен нямъл съм проблеми а сайта ми се развива и има повече посещения от преди.
 

Горе