ns1.bg - мнения ?

iskous

Member
Някой може ли да изкаже мнение за този хостинг - ns1.bg
Цените са много добри, но все още се чудя... Искам да чуя повече мнения ?
 
От: ns1.bg - мнения ?

uphero пак изпъкна.

ns1 са от малкото качествени фирми на родния пазар, но като всяка такава не очаквай да ти пускат гювеч ако си платиш за едно процесорно време, а ползваш повече :)
 
От: ns1.bg - мнения ?

Това е компания създадена с едничката цел да бъде сериозен конкурент на топхост!!! Ако водещото е цената обърни се към топхост, ако водещото е качеството обърни се извън БГ, въпреки всичко като за начало те съветвам да използваш услугите на superhosting.bg

Superhosting.bg e българска компания, която се старае да задоволи всички клиенти и определено предлага най - добрите услуги на българския пазар. Като казвам най - добрите услуги, разбирай че е поне 100 пъти по стабилна и отговорна от който и друг БГ хостинг да вземеш.

Прочети тази тема:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59537

Става въпрос за излъгана жена от реселър на ns1 и това преди броени дни.

Самия факт, че тези измикяри работят с подобни измамници, показва колко държат на клиентите и реномето си и колко стойностни са като фирма.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Някой си пишат само така но няма значение. Какъв топхост какви 5 лева. Аз съм започнал с топхост и съм минал през доста фирми. Хайде убеди ме че суперите са по добри. Имам хостинг и при суперите и при ns1. Не защитавам ns1 но и не пиша лошо и за суперите. Какво общо имат ns1 със излъганата жена.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Някой си пишат само така но няма значение. Какъв топхост какви 5 лева. Аз съм започнал с топхост и съм минал през доста фирми. Хайде убеди ме че суперите са по добри. Имам хостинг и при суперите и при ns1. Не защитавам ns1 но и не пиша лошо и за суперите. Какво общо имат ns1 със излъганата жена.

Първо машините на суперхостинг са светлинни години пред правеците на ns1! Съпорта на суперхостинг е денонощен и е не светлини години, ами няма такова сравнение със съпорта на ns1! Не може да работиш с непотвърдени реселъри и при потвърдено нарушение да стоиш на страна и в същото време да си сериозна компания ... ами не си боклук си е компания! Ъп тайм-а на сайта им е много малък! Възможността за хакване на сайта ти е супер голяма! Аз лично съм докладвал над 10 дупки в защитата им и до момента нито една от дупките не е оправена! Суперхостинг е най - сигурния хостинг в България!!!! Ако превишиш процесорното време не ти спират сайта!!! Не съм чул реселър на суперхостинг да лъже клиенти! Не съм чул името на суперхостинг да бъде свързвано с каквато и да е лоша реклама!!!

И едно от най - важните ми доводи е че няма нито един недоволен клиент на суперхостинг! Разбира се говорим за реално недоволство не от незнание!

Лично аз съм пренасочил над 100 клиента от ns1 към superhosting.bg и няма нито един, който да се е оплакал че не е доволен!!!!

@pgplamen
Теб ще започна да убеждавам след като успееш да ми отговориш на два въпроса:

Какво е inode (ай-нод)?
Какво е анкор на линк?

След като отговориш, кажи от къде си прочел кое какво е и виж кое къде е хоствано!!! Ако не ти отърва да кажеш, ще ти отговоря аз в следващия си пост!!

ПП - Май, май ти си ги пишеш ей така!!!
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Това е компания създадена с едничката цел да бъде сериозен конкурент на топхост!!! Ако водещото е цената обърни се към топхост, ако водещото е качеството обърни се извън БГ, въпреки всичко като за начало те съветвам да използваш услугите на superhosting.bg

Superhosting.bg e българска компания, която се старае да задоволи всички клиенти и определено предлага най - добрите услуги на българския пазар. Като казвам най - добрите услуги, разбирай че е поне 100 пъти по стабилна и отговорна от който и друг БГ хостинг да вземеш.

Прочети тази тема:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59537

Става въпрос за излъгана жена от реселър на ns1 и това преди броени дни.

Самия факт, че тези измикяри работят с подобни измамници, показва колко държат на клиентите и реномето си и колко стойностни са като фирма.

По повод моята тема, ще използвам момента и ще цитирам отговора от въпросната фирма доставчик на услугата ns1.bg, как за нищо не поемат отговорност:
"Здравейте,

След направена проверка установихме, че домейна gdm-art.com е собственост на Vladimir Zlatinov и фирма Mega IT EOOD Това можете да видите тук: who.is/whois/gdm-art.com В този ред Вие наистина се водите трета страна и реално не сте собственик на домейна, съответно ние няма как да Ви предоставим права над него без решение на компетентните органи или писмено искане за смяна на собствеността изпратено до нас от сегашният му собственик, а именно Владимир Златинов и фирма Мега ИТ ЕООД

Относно предоставените от нас хостинг услуги на Владимир Златинов и фирма Мега ИТ ЕООД, то те препродават тези хостинг услуги на други лица и фирми, в този случай на Вас, на определена от тях цена, като ние нямаме право на вмешателство в ценовата им политика. В този ред не можем да направим никакви промени по предоставените от нас услуги към Владимир Златинов и фирма Мега ИТ ЕООД без тяхно искане за това или без съответното съдебно решение. По тази причина и не можем да правим промени по качени от тях фаилове и съобщения на хостинг пакета, освен ако те не противоречат на "Условията за ползване" : https://www.ns1.bg/tos и "Условията на услугата": https://www.ns1.bg/tou на нашият сайт т.е. текста защо е спрян хостинга Ви зависи изцяло от тях и Вашите отношения с тях.

Разбираме, че създалата се ситуация е неприятна, но в даденият случай нямаме основание за действия.

Оставаме на Ваше разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави,
Петър Йончев
Отдел продажби
www.ns1.bg
Можете да видите цялата кореспонденция на адрес https://my.ns1.bg/viewticket.php?tid=511746&c=P1gptVXI
"""""
 
От: ns1.bg - мнения ?

Днес ми звъняха тия фирмаджии от мега нещо си и ми казаха, че работели само с корпоративни клиенти и не предлагат хостинг.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Къде са светлинните години при съпорта че не мога да се сетя. Колкото пъти съм написал дори в онлайн поддръжката на ns1 винаги са ми отговаряли дори и в 3 през нощта. При суперите пиша тикет.
Ето и последното писмо получено от суперите нали питаш.

В този хостинг акаунт са разположени 74 717 файлове и директории (inodes). Това е 83.02%
от допустимия брой ай-нодове за план СуперСтарт. При услугата споделен хостинг,
според параметрите на ползвания хостинг план СуперСтарт, на акаунта могат да се
разположат до 90 000 ай-нода.

Допустимият брой ай-нодове, в зависимост от хостинг плана, е както следва:

- за хостинг план "СуперСтарт" – до 90 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперХостинг" – до 270 000 ай-нода за акаунт.

Ма това май било ай-нода.

А това е от днес
Здравейте ,,,,,,

В очакване на празниците, идват и пролетните изненади за Вашия сайт!
Възползвайте се от нашето специално Великденско предложение.
Преминете към следващия план СуперПро напълно БЕЗПЛАТНО за оставащия период на Вашия хостинг план.
Получавате неограничен трафик и до 80% по-бърз сайт!
Възползвайте се сега!
Аз пък не знаех че следващия план ще ми направи сайта по- бърз с 80% от което следва другия въпрос защо на моя план сайта ми е по- бавен с 80% Казах ти не защитавам едните но и не плюя срещу другите. За щайгите на едните и на другите нямам идея какви са.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Аз преди известно време ( в началото на 2014 ) пробвах Superhosting, но много пъти сайта ми беше Down.. Щом им писах веднага ми отговориха и до няколко минути оправяха проблема и след време пак така, но хостинга ми беше само за един месец, после веднага се преместих на HostGator.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Къде са светлинните години при съпорта че не мога да се сетя. Колкото пъти съм написал дори в онлайн поддръжката на ns1 винаги са ми отговаряли дори и в 3 през нощта. При суперите пиша тикет.
Ето и последното писмо получено от суперите нали питаш.

В този хостинг акаунт са разположени 74 717 файлове и директории (inodes). Това е 83.02%
от допустимия брой ай-нодове за план СуперСтарт. При услугата споделен хостинг,
според параметрите на ползвания хостинг план СуперСтарт, на акаунта могат да се
разположат до 90 000 ай-нода.

Допустимият брой ай-нодове, в зависимост от хостинг плана, е както следва:

- за хостинг план "СуперСтарт" – до 90 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперХостинг" – до 270 000 ай-нода за акаунт.

Ма това май било ай-нода.

А това е от днес
Здравейте ,,,,,,

В очакване на празниците, идват и пролетните изненади за Вашия сайт!
Възползвайте се от нашето специално Великденско предложение.
Преминете към следващия план СуперПро напълно БЕЗПЛАТНО за оставащия период на Вашия хостинг план.
Получавате неограничен трафик и до 80% по-бърз сайт!
Възползвайте се сега!
Аз пък не знаех че следващия план ще ми направи сайта по- бърз с 80% от което следва другия въпрос защо на моя план сайта ми е по- бавен с 80% Казах ти не защитавам едните но и не плюя срещу другите. За щайгите на едните и на другите нямам идея какви са.

Ами по - бавен ти е сайта, защото си на плат от 4 лева на месец и ти предлагат абсолютно безплатно да минеш на план от 10 лева на месец абсолютно безплатно и да увеличиш скоростта на сайта си с до 80%. Не с 80% а с ДО 80%!!! Има разлика, обикновено сайтове вървят хиляди пъти по - бързо при тях, от колкото при другите хостинги и затова и дори и сайта ти да е с до 80% по - бавен не ти прави впечатление!!!

Дай да видим от ns1 какво са ти писали???

И така и не ми отговори какво е ай-нод!!!!!! Само каза че си стигнал ограничението и в този момент те са ти предложили безплатно да минеш на по - големия план и от 90k да станат 180k!!!

До тук от теб чета само суперлативи за супехостинг и да не забравяме, че в момента се опитваш да ги изкараш черни!!!

Като не знаеш какви са машините на едните и на другите, тогава от как по дяволите реши да пишеш за едните и за другите????? Та ти все едно коментираш две коли, коя е по - бързата и по луксозната, без да знаеш какви са колите!!!!!


Аз преди известно време ( в началото на 2014 ) пробвах Superhosting, но много пъти сайта ми беше Down.. Щом им писах веднага ми отговориха и до няколко минути оправяха проблема и след време пак така, но хостинга ми беше само за един месец, после веднага се преместих на HostGator.

О боже как за един месец хостинг сайта ти бил много пъти DOWN, то това може да се провери, кажи за кой сайт става дума и за кой период. Ъп тайма им е по - добър от този на хостгатор!!!!! Осъзнаваш ли колко нелепо изказване правиш, само и само да очерниш superhosting!!

Имаме едно хубаво българско нещо в хостингите, в което работят българи и е наистина на световно ниво и вие се опитвате да го очерните с всевъзможни лъжи!!!!
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

О боже как за един месец хостинг сайта ти бил много пъти DOWN, то това може да се провери, кажи за кой сайт става дума и за кой период. Ъп тайма им е по - добър от този на хостгатор!!!!! Осъзнаваш ли колко нелепо изказване правиш, само и само да очерниш superhosting!!

Имаме едно хубаво българско нещо в хостингите, в което работят българи и е наистина на световно ниво и вие се опитвате да го очерните с всевъзможни лъжи!!!!

Не желая да си мислите, че искам публично да очерня или проваля репутацията на Superhosting. Не можем да го отречем, че те са едни от най-компетентните хостинг компании в България. Вероятно проблема е бил само при мен, но това не трябва да тревожи клиентите им. Не виждам как моето мнение, за моя проблем от личен опит може да повлияе над други хора, чийто уеб сайтове функционират правилно, използвайки услугите на superhosting. Аз съм останал доволен от HostGator и не мисля да го променям през следващите месеци.
Още веднъж повтарям, че не желая да очерня въпросният сайт, но можеш да приемеш мнението ми както желаеш. Исках мнение за ns1, а не за superhosting дали са по-добри от други или не.
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Не желая да си мислите, че искам публично да очерня или проваля репутацията на Superhosting. Не можем да го отречем, че те са едни от най-компетентните хостинг компании в България. Вероятно проблема е бил само при мен, но това не трябва да тревожи клиентите им. Не виждам как моето мнение, за моя проблем от личен опит може да повлияе над други хора, чийто уеб сайтове функционират правилно, използвайки услугите на superhosting. Аз съм останал доволен от HostGator и не мисля да го променям през следващите месеци.
Още веднъж повтарям, че не желая да очерня въпросният сайт, но можеш да приемеш мнението ми както желаеш. Исках мнение за ns1, а не за superhosting дали са по-добри от други или не.

Наричаш хостинг компания сайт!!!

Започваш темата по този начин:

Някой може ли да изкаже мнение за този хостинг - ns1.bg
Цените са много добри, но все още се чудя... Искам да чуя повече мнения ?

После казваш, че си имала хостинг от един месец към сайт и не си останал доволен! След това казваш, че ползваш услугите на "сайта" хостгатор и следващите месеци не смяташ да сменяш хостинга.

Питам се аз домейните къде ги купуваш или и тях за по месец си ги купуваш?
Питам се също, след като не смяташ да сменяш "сайтовете" следващите месеци, понеже си доволен, защо питаш за цени на ns1 и за мнения?

И ако не си разбрал моето мнение ще го повторя :)

Има два най - кирливи и зле хостинги в България и това са топхост и ns1 и се борят кой от двата ще е по - зле от другия. През последните две години топхост отстъпва!
 
От: От: От: ns1.bg - мнения ?

Питам се аз домейните къде ги купуваш или и тях за по месец си ги купуваш?
Питам се също, след като не смяташ да сменяш "сайтовете" следващите месеци, понеже си доволен, защо питаш за цени на ns1 и за мнения?
1. - Купувам ги от name.com и не са за месец, а за година.
2. - Не смятам да сменям хостинг на сегашният си сайт, но се интересувам от хостинг услугите на ns1, тъй като наскоро разбрах за тях и смятам да направям малък сайт, използвайки тях.
 
От: ns1.bg - мнения ?

@iskous, аз ги ползвах за кратко и явно бях уцелил лош момент, в който им се развали сървъра на който беше сайта ми, но в последствие го оправиха.

Kато скорост, услугата не беше лоша. За ъптайма нищо не мога да кажа, понеже както споменах и в началото, уцелих лош момент. :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: ns1.bg - мнения ?

Аз съм останал доволен от HostGator и не мисля да го променям през следващите месеци.
Още веднъж повтарям, че не желая да очерня въпросният сайт, но можеш да приемеш мнението ми както желаеш. Исках мнение за ns1, а не за superhosting дали са по-добри от други или не.
Колега, давам ти приятелски съвет да се махнеш от там възможно най - скоростно. В момента в който ти се наложи да ти свършат нещо ще видиш голям зор. (Пробвай например на им пишеш по чата да видиш колко ще почакаш)

Иначе по темата ns1 е наследник на една от първите ако не и първата хостинг компания в бг goto.bg, като оборудване не знам как са, но не съм чувал добри неща за тях, поради тази причина не съм и ги тествал.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Колега, давам ти приятелски съвет да се махнеш от там възможно най - скоростно. В момента в който ти се наложи да ти свършат нещо ще видиш голям зор. (Пробвай например на им пишеш по чата да видиш колко ще почакаш)

Иначе по темата ns1 е наследник на една от първите ако не и първата хостинг компания в бг goto.bg, като оборудване не знам как са, но не съм чувал добри неща за тях, поради тази причина не съм и ги тествал.

Ще потвърдя думите ти. Не съм хейтър но за хостгатор и за godaddy е писано достатъчно много из форумите, че човек да знае че там проблемите са много и най - вече скъпи. Едно възстановяване на бекъп от гореизброените ще ти струва колкото годишния хостинг, а може и повече. Спокойно можеш да си изгубиш домейна при godaddy и това се е случвало на не един човек! Но понякога човек, като си е без късмет и знания си пати и това е!

Моите препоръки към @iskous

Заменяш хостгатор с superhosting.bg ако искаш БГ хост или siteground.com, ако искаш чужбински хост!
Заменяш name.com с dynadot.com или namesilo.com, ако имаш само няколко домейна и използваш услугите на superhosting.bg те съветвам да преместиш домейните при суперхостинг. Ако имаш няколко стотин или хиляди то обезателно ползвай някои от сайтовете, който ти казах.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Добре де, разбрахме, че СуперХостинг е фирмата за теб. Аз пък не ги харесвам. Прекалено скъпи са за това, което предлагат.

Ако ще предлагаме други фирми, аз бих предложил на автора да разгледа фирмата в подписа ми. Далеч по-добри цени и услуги ще намери там.
 

Горе