NS1.BG

VPenkov

New Member
Само на мен ли ми се губят последните 30 минути?
Едит: оправиха се. Ама така и така няма тема за тях тука, давайте.

Аз само ще кажа, че съм недоволен от тях. Много.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: NS1.BG

ааа във бая теми ги споменават :)

моето странно защо но е повече към положителното
на кантар акато слобжа минуси и плюсове и лееекинко понатежава към плюса:)
 
От: NS1.BG

Само на мен ли ми се губят последните 30 минути?
Едит: оправиха се. Ама така и така няма тема за тях тука, давайте.

Аз само ще кажа, че съм недоволен от тях. Много.

Е кажи защо си недоволен и то много ?
 
От: NS1.BG

@g_maxxx какво си си го набелязал DR_GIGGULS, че във всеки от последните ти постигни само към него са насочени коментарите ти? Усещам нотка на заяждане в тях..
 
От: NS1.BG

Аз също съм недоволен и скоро са разделих с един акаунт при тях... Не ми допада съпорта, а и начина им на работа...
 
От: NS1.BG

@g_maxxx какво си си го набелязал DR_GIGGULS, че във всеки от последните ти постигни само към него са насочени коментарите ти? Усещам нотка на заяждане в тях..

Не се заяждам, просто ме дразни, че постоянно прави реклама на смешните си сайтчета и на jump.
 
От: NS1.BG

Имаше една голяма темааа тук някъде из форума за тях, дори се намеси и някой от екипа им...
там си е написано доста за тях.

Цените им са добри - хоста им е добър за тези цени...
но съпорта... съпорта е зле... затова и не останах при тях.
 
От: NS1.BG

Ето нещо пикантно.
Държа да отбележа, че към момента на този мейл го нямаше нито в Общите условия, нито в политиката на фирмата, нито в Условията на услугата, нито в офертите за хостинг планове.
9-5-2012 г- 10-27-27 ч-.png
 
От: От: NS1.BG

хахаха, тия от съпорта са се напушили от обяд
Ето нещо пикантно.
Държа да отбележа, че към момента на този мейл го нямаше нито в Общите условия, нито в политиката на фирмата, нито в Условията на услугата, нито в офертите за хостинг планове.
Виж файлът 3827
 
От: NS1.BG

Аз от 4-5 месеца имам акаунд при тях на най-евтиния им план и за сега всичко е ок.
 

Горе