Oнлайн магазин ??!

chopara

New Member
Здравейте . Има ли начин да направя онлайн магазин и в него да слагам продукти от афф . Давам подробно описание на продукта и снимки , но как да направя настройката по самата продажба ?Има ли някоя програма с такива възможности?
 
От: Oнлайн магазин ??!

Нещо такова предлага Amazon-а.
 
От: Oнлайн магазин ??!

Здравейте . Има ли начин да направя онлайн магазин и в него да слагам продукти от афф . Давам подробно описание на продукта и снимки , но как да направя настройката по самата продажба ?Има ли някоя програма с такива възможности?

Здравей! Ами винаги има възможност, например програмата Crocmint ти дава готов такъв магазин, на който му сменяш текста само, добавяш махаш картинки и оптимизираш и си готов - Vipherbs.com е с такъв темплейт, който съм взел от тях но още не съм му сменил текста :) Ако имаш някакви въпроси пиши ми на скайп: lekichko
 
От: Oнлайн магазин ??!

Аз имам въпрос , пиша в тази тема защото е излишно да отварям нова като това , което искам да попитам е пряко свързано с темата ?
Значи искам да направя E-shоp смисъл такъв че да е едновременно сайт с здравна насоченост , с много статии лично от мен написани и отделно да предлагам продукти чрез афилиейт но на моя си сайт , с моят си тимплейт да сложа снимки на въпросните продукти , цени и банер с който да продавам/получавам комисионна , това възможно ли е и ако да има ли някой от тук да ми помогне със съвет , предварително благодаря на отговорилите , може и на ЛС.
 
От: Oнлайн магазин ??!

Аз имам въпрос , пиша в тази тема защото е излишно да отварям нова като това , което искам да попитам е пряко свързано с темата ?
Значи искам да направя E-shоp смисъл такъв че да е едновременно сайт с здравна насоченост , с много статии лично от мен написани и отделно да предлагам продукти чрез афилиейт но на моя си сайт , с моят си тимплейт да сложа снимки на въпросните продукти , цени и банер с който да продавам/получавам комисионна , това възможно ли е и ако да има ли някой от тук да ми помогне със съвет , предварително благодаря на отговорилите , може и на ЛС.

Бробвяй с някой оът блоговете blogger, wordpress...
 
От: Oнлайн магазин ??!

realdark
e прав, щом ще имаш статии, най-добре да използваш Уордпресс, дори може да му инсталираш плъгин e-shop - за за продаваш ти. А относно афилейт продуктите - слагаш им банери в статиите и си готов. Абе щом ще пишеш статии не се чуди - блог ще е.
 
От: Oнлайн магазин ??!

Ок те почти са написани но няма ли начин да го направя като сайт и да го ъпдейтвам , не съм фен на блоговете искам да е сайт , знам как да го развия имам много планове дори съм предвидил нещата в преспектива (ако мога така да се изразя) благодаря ви за отговорите и все пак какви са ми шансовете със сайт направен като E-shop ?
 

Горе