Oт 11 дни не ме индексира

alarmabg

New Member
Хора помогнете от 11 дни гугле не иска да ми индексира постовете.Забил съм се на една позиция и не мърдам от там.Взех да си мисля че съм наказан.Не знам какво да правя.videolost.com
 
Последно редактирано:
От: Oт 11 дни не ме индексира

Понякога минава доста време докато индексира отново. Просто изчакай!
 
От: От: Oт 11 дни не ме индексира

имам предвид последните статии от11 дни насам.До преди всяка статия я индексираше за 5-6 часа а сега се бави с дни.
Според мен проблемът е в гугъл и мен от 10 дни нищо не ми е индексирало, даже ми деиндексира 2-3 неща от сайтмап-а, а не съм правил нищо нередно.
Гледам доста хора се оплакват от бавна индексация на нови УРЛ-та (статии) в последно време.:mad: Дано тази тенденция не се запази.
 
От: Oт 11 дни не ме индексира

Повече текст + повече линкове към всяка статия и ще стане номера :) Ако започнеш да пишеш по-дълги статии можеш да прочетеш малко за crossposting с което да си набереш и повече линкове към статиите ..
 
От: Oт 11 дни не ме индексира

Някаква идея имате ли кое е най-доброто място за спамилка с всичко ново, което пускам в нета? Защото постоянно пускам някакви безмислени сателити, към които не слагам линкове в основните си сайтове... Гледам Google бързо индексира нови домейни, обаче мен са ми на поддомейни сателитите и ужасно ги бави :(
 

Горе