OFF-ОФФ ТопиГ SEO простотия - Помощ

Миленски

Active Member
Толкова псуване никога не съм псувал! Толкова работа заради една елементарна грешка лелеллл! Структура на категориите в сайта или Дървото на Живота! Ама кой да ти го каже?! Не си бях оптимизирал категориите и седя и се чудя ЗАЩО подяволите няма хубава индексация....
 
Как се "оптимизират" категории? И лоша оптимизация по страниците не значи липса на индексация. Сигурно имаш предвид серпа?
 
Как се "оптимизират" категории? И лоша оптимизация по страниците не значи липса на индексация. Сигурно имаш предвид серпа?
В Wordpress лесно се оптимизират. С Yoast :D Е има ги в търсачката индексирани са, но са незнайно на коя страница назад.... ровил съм до десета само, и ги няма, което за мен си е кофти оптимизация. Не пиша по кода на пресата както някой биха посъветвали, не заради друго а не смея да пипам там. Използвам само плъгин за оптимизацията, преди беше лесно но сега..... :D
 
Между другото бих се радвал на някой друг съвет за SEO. Също и предлагам RSS със хороскоп, и размяна на линкове. Личи ли си вече че доста съм отчаян? :D Скоро започвам и работа и мисля да инвестирам и в купуване на линкове. Но за сега съм до там, до линковете, повече не знам какво да направя :D
 
Yoast SEO е полезен до там, че може да ти покаже и да те улесни как да си направиш заглавията, описанията и така нататък. Не ти прави никаква оптимизация, едно от полезните му неща, е че унифицира тайтълите и лесно могат да се едитва.
 
Yoast SEO е полезен до там, че може да ти покаже и да те улесни как да си направиш заглавията, описанията и така нататък. Не ти прави никаква оптимизация, едно от полезните му неща, е че унифицира тайтълите и лесно могат да се едитва.
Е значи е още по зле..... :D :D :D :D И дефакто ща не ща требе да пиша в самия код ката ли?
 
SEO-то да не би да го програмираш? Нали ти трябва читаво заглавие, няколко стронг тага вътре, подзаглавия, семантичност, ключови думи, не виждам за какво трябва да се пипа кода?
 
Не знам за какво точно но мой познати са го правили! Уж подобрявало SEO-то, ама то на неразбиращ каквото и да кажеш... :D Е значи така си правя аз SEO-то. Само с таговете и линкването малко се затруднявам още, но има и контент за попълване. В такъв случай спирам да ровя и си действам по познатия начин.

Благодаря ти :)
 
Сега обаче... ми изникна един въпрос в главата.... Страници а не Категории...... но как да се създаде подстраница оф,,,, :D :D :D Ей.... Ейййй да ми е жив и здрав портала.... за експерименти :D С риск да отида на маената си в гугул ще пренапиша всички статии от публикация в страница. Па да видим какво ще стане :D
 
Страници, категории - все тая - като знаеш конкретна страница за какво трябва да излиза нагоре в Серпа - правиш си читаво заглавие където главната keyword / фраза за тая страница - страница не го разбирай само страница, визирам - категория , продукт, и т.н.. тоест site.com/нещоси1 е естраница - site.com/neshtosi2 е страница, няма значение че е категория или нещо друго в WP, отделна страница е за гугъл - да се включва в тайтъла, да има h1 с тая дума / фраза, да има 2-3 strong тага, някакви релевантни думи, съдържание, това ти е on page-seo то с най-прости обяснения.

Не знам твоя човек какво може да направи като пипа по кода? if($its_google_bot) { plz_rank_me_higher();} } ?
 
Страници, категории - все тая - като знаеш конкретна страница за какво трябва да излиза нагоре в Серпа - правиш си читаво заглавие където главната keyword / фраза за тая страница - страница не го разбирай само страница, визирам - категория , продукт, и т.н.. тоест site.com/нещоси1 е естраница - site.com/neshtosi2 е страница, няма значение че е категория или нещо друго в WP, отделна страница е за гугъл - да се включва в тайтъла, да има h1 с тая дума / фраза, да има 2-3 strong тага, някакви релевантни думи, съдържание, това ти е on page-seo то с най-прости обяснения.

Не знам твоя човек какво може да направи като пипа по кода? if($its_google_bot) { plz_rank_me_higher();} } ?

И ти си прав! А това --> if($its_google_bot) { plz_rank_me_higher();} } ? Просто ме уби :D :D :D :D :D правя си го на картинка веднага хахахахахха Достъпна ТУК :D
 
Последно редактирано:

Горе