open cart The Import/Export Tool

dalasweb

Well-Known Member
драпнах си модула The Import/Export Tool за опен карт
но къде е ексел файла?
 
От: open cart The Import/Export Tool

.. и си го инсталирал според указанията, надявам се :mrgreen:

после отиваш в админ панела
System->Import/Export и му даваш Export->съхраняваш екселския файл където пожелаеш.
 
От: open cart The Import/Export Tool

а не съм го инсталирал!
сега ще пробвам,ама доста сложно ми се струва и в кода трябва да се бара.Ти кой модул ползваш?
Не е като при другите другите модули инсталирането!


вече го инсталирах
даде ми някакъв ерор
Undefined variable: text_export in /public_html/site/admin/view/template/common/header.tpl on line 121

Както и да е после дадох еьпорт и ми излезе таблицата.
Много мъкА ШЕ Е !Тк вече изобщо не мога да се оправя !Много опции има а на мен ми трябаше само снимка описание и дали е в наличност!Ако попълня само тези атрибути дали ще работи?И друго не мога да разбера къде е номера за субкатегориите?
По лесно един по един продукта да вкарам!
 
Последно редактирано:
От: open cart The Import/Export Tool

а не съм го инсталирал!
сега ще пробвам,ама доста сложно ми се струва и в кода трябва да се бара.Ти кой модул ползваш?
Не е като при другите другите модули инсталирането!


вече го инсталирах
даде ми някакъв ерор
Undefined variable: text_export in /public_html/site/admin/view/template/common/header.tpl on line 121

Както и да е после дадох еьпорт и ми излезе таблицата.
Много мъкА ШЕ Е !Тк вече изобщо не мога да се оправя !Много опции има а на мен ми трябаше само снимка описание и дали е в наличност!Ако попълня само тези атрибути дали ще работи?И друго не мога да разбера къде е номера за субкатегориите?
По лесно един по един продукта да вкарам!


--справих се!!!
 
От: open cart The Import/Export Tool

Тоя модул е умряла работа,ако имате голям брой продукти забравете и за импорт и за експорт,защото експортира цялата наличност на магазина с нужни и ненужни неща,по-добре да се инвестира в нещо примерно до 15 долара,този модул е ако иамте до 500 продукта в сайта даже и тези са много:).
 

Горе