OpenCart - коя версия?

ivanitza

Member
Честита нова година на всички:)
Имам сайт на SummerCart 3.5, искам да го прехвърля на OpenCart. Имам около 3000 продукта и искам да попитам коя версия на OpenCart e най-подходяща или с една дума коя е най-сполучлива до момента. Съответно е хубаво да има БГ интерфейс и БГ админ панел. Не съм в добри отношения с английския :).
Чета всички теми за OpenCart-a и ми се вижда малко сложничко, ама нямам краен срок и искам сам да си го направя както си искам да изглежда. Знам, че някои неща се плащат, други не. Бавно бавно смятам да го прехвърля и да махна някои от продуктите, а нови да добавя. Засега това е важното, коя е версията?
Ще разгледам демото (ако има такова), и ако е тя ще я дръпна. После ще има други въпроси в процеса на изграждането (как да се "закачи" домейна за хостинга, как се слага избран темплейт и т.н.)
Извинявам се предварително ако въпросите ми изглеждат лаишки, но досега всичко беше наготово и много много не ми се налагаше да питам.

Успешна и най-вече доходна година на всички:))
 
От: OpenCart - коя версия?

Opencart 2.1 е най-новата версия работи много добре под php 7 направо лети.
Пиши ми на лично за българския превод. Малко неудобство е че още няма много теми и модули за 2.1
Така че не е лош вариант да прегледаш и по-старите версии например 1.5.6.4
Но всичко зависи от това какво продаваш, целевата аудитория и какви функционалности искаш да има.
Мога да ти помогна.
Успех
 

Горе