Opencart 2.3 изтриване на доклади за доставки?

Kill-op

Active Member
Могат ли да се махнат докладите за доставки? (Админ панел/Продажби/Доставка)
Без да бъдат премахнати поръчките? Или да се махне или спре тази опция от менюто?
 
Влизаш в phpmyadmin / или на каквото е, тоест в базата данни и махаш каквото решиш
 
Влизаш в phpmyadmin / или на каквото е, тоест в базата данни и махаш каквото решиш
И ако са обвързани по някакъв начин ще убиеш магазина.
Не давайте такива съвети на явно не компетентниза това хора.
 
С нищо, не барай където не ти е работата особенно ако е работещ сайт.

С опенкарт не съм кой знае колко запознат ама и питането е напълно. Какво значи да се махнат?
Опитай споне 10 изречения, ако трябва и картинки добави.
 
Искам да го махна да не излиза като опция с менюто, но в крайна сметка решихме да го оставим. Въпроса е с какво да отворя SQL база за да ми излезе всичко на таблица и евентуално да я копирам в EXEL, защото ми трябва списък на артикулите, а да седна всеки един да го пиша ръчно ще ми отнеме седмици. Тествах с CSV и EXEL, но кирилицата ми излиза на йероглифи... :/
 
Искам да го махна да не излиза като опция с менюто, но в крайна сметка решихме да го оставим. Въпроса е с какво да отворя SQL база за да ми излезе всичко на таблица и евентуално да я копирам в EXEL, защото ми трябва списък на артикулите, а да седна всеки един да го пиша ръчно ще ми отнеме седмици. Тествах с CSV и EXEL, но кирилицата ми излиза на йероглифи... :/
Когато влезеш в дадената таблица натискаш горе дясно "Експорт"
1 Формат -> CSV for MS Excel
2 Изход -> Знаков набор на файла -> Windows-1251
Това ако си на Windows.
А ако информацията, която искаш да изкараш е в различни таблици си създаваш заявка към базата данни (трябват ти някакви познания относно DB) и после пак следваш същите настройки за да не ти излизат ироглифи
 

Горе