Opencart 3.0.3.2 модула на Еконт

Модула за OC 3х си работи, ама само на основната тема. Ако ти трябва за къстъм тема, трябва да намериш някой да ти го подкара.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Привет, за сега модула на еконт винаги си е работил коректно, при default тема, при смяна на друга и най-вече при One Page Checkout Ajax, не работи, проблема идва от Events, повечето пъти доста хора просто не успяват да пренапишат модула, има подкарани но винаги не им работи нещо, на моменти просто не изчислява доставка и още доста неща като проблеми съм срещал.

Поздрави,
Станимир И
 
От моя опит с модулите, и на Еконт и на Спиди, все работят с някаква фирма, която така им ги прави, че после ти трябва цял екип от девове да го нагласи. За жалост мислех, че са се оправили, ама явно не са. А реално те разбират ли си проблема? Защото много отдавна ми отговориха от Спиди, май беше, че щом работи на дефолтна тема, за тях проблем няма. Което беше доста нуби изказване. Кой си пуска магазина на дефолтна тема? :)
 
Последно редактирано:
От моя опит с модулите, и на Еконт и на Спиди, все работят с някаква фирма, която така им ги прави, че после ти трябва цял екип от лидери да го нагласи. За жалост мислех, че са се оправили, ама явно не са. А реално те разбират ли си проблема? Защото много отдавна ми отговориха от Спиди, май беше, че щом работи на дефолтна тема, за тях проблем няма. Което беше доста нуби изказване. Кой си пуска магазина на дефолтна тема? :)

Привет, за жалост, въобще не им пука, те се смениха доста фирми да поддържат модула и за еконт и за спиди, накрая всеки прави просто нещо което не работи и иска да го плъзга за 200 лв, мисля че само ние eChelp, Стеник и СтудиоX(при тях съм срещал добра работа) имат правилна интеграция, проблема е че ние лично продаваме тази интеграция за 1700 лв + поддръжка за 12 месеца, просто много труд, на наши клиенти има случай да оставим или леко да редактираме модула пипан преди нас, просто защото като чуят 1700 лв за интеграция и ми казват че съм луд. Просто самата интеграция и APi е ужасна, дори от скоро избягвам да предлагам нашата интеграция, няма как да я продам по-евтино, но да като цяло модула за ajax events е доста лош, за това работят под стандартна тема.

Поздрави,
Станимир И
 
щом работи на дефолтна тема, за тях проблем няма. Което беше доста нуби изказване. Кой си пуска магазина на дефолтна тема? :)
И как си го представяш да работи на произволен бълвоч роден от болен мозък на индийски дев пребит с пръчки, защото нарушава изолацията в Мумбай?!? Мейби невронни мрежи и самообучаване по всяка тема и цена от 50К€.

Самата идея на тези модули сбъркана и се чудя на хората, които ги интегрират в сайтовете си. Като видя такъв чекаут директно бия хикса. Правил съм интеграция със Спиди, но изцяло по друг начин. Всичко става изцяло в админ панела. Оператора прозвънява, потвърждава поръчката и пътьом попълва данни за товарителницата. Бълк се генерират товарителниците за деня, бълк тракинг с автоматично приключване на изпълнени/неполучени итн.
 
И как си го представяш да работи на произволен бълвоч роден от болен мозък на индийски дев пребит с пръчки, защото нарушава изолацията в Мумбай?!? Мейби невронни мрежи и самообучаване по всяка тема и цена от 50К€.

Самата идея на тези модули сбъркана и се чудя на хората, които ги интегрират в сайтовете си. Като видя такъв чекаут директно бия хикса. Правил съм интеграция със Спиди, но изцяло по друг начин. Всичко става изцяло в админ панела. Оператора прозвънява, потвърждава поръчката и пътьом попълва данни за товарителницата. Бълк се генерират товарителниците за деня, бълк тракинг с автоматично приключване на изпълнени/неполучени итн.

Привет, точно това е правилният начин, а не да принуждаваш клиента да попълва 2/3 данните за адрес, изключително нелогично, знам един куп интеграции не от България, работещи по-нормален начин, клиента попълва стандартно полетата и те са 2/3 изискващи от системата по-стандарт, после всичко друго се генерира от магазина не от клиента. Като цяло да се направи качествена интеграция си иска работа, поправката на стандартният винаги завършва само с проблеми.

Поздрави,
Станимир И
 
И как си го представяш да работи на произволен бълвоч роден от болен мозък на индийски дев пребит с пръчки, защото нарушава изолацията в Мумбай?!? Мейби невронни мрежи и самообучаване по всяка тема и цена от 50К€.

Самата идея на тези модули сбъркана и се чудя на хората, които ги интегрират в сайтовете си. Като видя такъв чекаут директно бия хикса. Правил съм интеграция със Спиди, но изцяло по друг начин. Всичко става изцяло в админ панела. Оператора прозвънява, потвърждава поръчката и пътьом попълва данни за товарителницата. Бълк се генерират товарителниците за деня, бълк тракинг с автоматично приключване на изпълнени/неполучени итн.
Пробвал съм поне с 4, на никой не тръгва като хората от първия път, но някъде с ръчкане става. Ок, да не е дефолтна, може да се вземе някоя фри от маркета на Опенкарт. Пак бих сложил, че няма да запали. А и как други модули тръгват на всякакви темплейти, които се продават в маркета, само този на дефолтната. :) Малко ми е странно. А и дефолтната тема е основата, надграждането да върви на други теми вече е избор на девелопърите дали ще се случва. :)
 
Юсерца днес избухна, сравни се със стени и студио хикс :D :D :D :D :D :D
 

Горе