PаyPal Лимит ?

sporter

Member
Здравейте видях че много е писано по тази тема но повечето мнения които четох бяха от преди 2-3 години та въпроса ми е следния :

Акаунта ми е стар от преди 3-4-5 годни не помня точно ,Account Type: Premier Upgrade Status: Verified как мога да разбера имам ли лимит за изпращане на пари на ден, месец или година и какъв е той и от къде да проверя колко съм изпратил и колко още мога и изпращам . Ако има лимит как мога да го увелича преди да са ми блокирали акаунта ?
 
От: PаyPal Лимит ?

You can send up to $10,000 in a single transaction. Или еквивалентна на нея сума в друга валута. За по-високи суми, логично на няколко транша.

Друг е въпросът дали след първата хилядна транзакция няма да бъде твоя или отсрещния акаунт лимитиран, поради верификация на транзакцията – веднага до минути/часове или в бъдещ период от време (дни/седмици). И за следващи транзакции важи.

Практически няма такова нещо, от което да се разбере дали отиваш „over the radar“, за да бъде блокирана дадена транзакция и/или акаунт. It's a gamble. Ползваш най-несигурната разплащателна система, титулувана като „уж“ най-сигурна (и тук идват още 100 човека, обясняващи как „не било баш така, супер доволни сме, никога никакви проблеми, etc.“).
 
От: PаyPal Лимит ?

Преди помня ,че като щракна на статуса на профила ми пишеше 2500 евро годишен лимит а сега нищо никъде не пише само има опция да премина към бизнес акаунт . Коя разплащателна система би препоръчал ,регистрирах Skrill и след 1-2 превода ми блокираха акаунта пращам документи но вече 1 седмица няма отговор и сам го отписал вече .
 
От: PаyPal Лимит ?

Колко пари сте превартяли през пейпал за да твърдите подобни неща?
 

Горе