Pродава се сайт за GSM

kolarov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет,
продава се сайт за мобилни телефони.
Искам в самото начало да спомена че това НЕ Е ГОТОВА СИСТЕМА или нещо от сорта. Пуснат е от близо месец, с голяма амбиция от моя страна, но се забавих с развитието му (рекламиране, добавяне в директории и т.н.) заради друг проект.
Разходите за него са ми само за хостинга. Няма добра статистика, защото е на автопилот поради липса на време.
Това е една изключително добра възможност за тези които искат да се занимават с бизнес, който има бъдеще. При интерес съм готов да споделя няколко идеи, които имам за да стане доста конкурентен и печеливш в бранша си.
Има си админ панел от където може да се управлява сайта, както и добавени настройки за заглавията и мета таговете. Склонен съм да дам и демо акаунт с който да се разгледа.

Сайта е 2gsm.info, а цената е 90лв.

Общо взето това е за което се сещам. Ще помоля да не се пълни темата с излишен спам, както и да ми пишат само сериозни и наистина заинтересувани потребители.

Можете да се свържете с мен тук с ЛС или на [email protected]
(ще получите отговор до 15-20 минутки)

Поздрави!
 
От: Pродава се сайт за GSM

здравей,
искам да те поздравя за дозайна просто е адски семпъл и същевременно много добър и приятен за окото. За този месец сайта разполага ли със някакви доходи, къде се хоства и кога изтичат хостинга и домейна, може и да дадеш някакъв достъп за да видя админ панела и последният ми въпрос е правил ли си му събмит?
 
От: Pродава се сайт за GSM

За този месец има 0.33лв. искарани от easytrader. Продава се само сайта и домейна, който изтича началото на април другата година. Несъм му правил събмит никъде нито съм го рекламирал.
Изпращам ти ЛС с акаунт за админ панела.

Поздрави!
 
От: Pродава се сайт за GSM

Сайта е продаден. Благодаря на всички, които проявиха интерес.
 

Горе