PageRank - последен и следващ ъпдейт?

XuKcA

Member
Здравейте!Интерисува ме кога е бил последният пейдж ранк ъпдейт и кога ни предстои следващия?Мерси предварително!
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Даааа и чичко Г е в криза спряха да разработват продукти, търсенията са им паднали с е един два билиона.. такива работи
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

И сега кои ще са факторите за позицията в SERP? Възрастта на домейна, държавата на регистранта, пропускам ли нещо?
ПС: Те да махнат тоя шибан сандбокс, че ми иде да си потроша бюрото и компа като се сетя за него :evil:
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

А какво се отразява? Нали пр системата взема впредвид тайтъл таговете, ключовите думи, линковете и т.н.? Сега, като вече го няма, какво друго ще се отразява на серпа? Означава ли това, че линковете вече не са фактор за серп?
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Че той от бая време не се е отразявал или поне откакто наблюдавам нещата (година и половина някъде) не помня ПР-а да е имал влияние над серпа. :)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Той истинския PR си се променя непрекъснато, ама наистина ли ще махат Toolbar pagerank? Наистина вече 4 месеца без ъпдейт...
 
От: От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Няма да има повече PR, стига толкова.:)

Това от сигурен източник ли го знаеш :) ?
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Еми щом и в уебмастър туулс вече го разкараха, значи няма кой да се занимава с това.
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Убиха бизнеса с линкове от раз :)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Според мене ПР ще се запази, но няма да е видим за нас, именно поради търговията с него…
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

@alabam4eto а за кого тогава ще е видим? На кой друг му трябва пр?!
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Абе как няма да има ПР аз го чакам в края на месеца :) А за серп не може да кажете че няма влияние мен лично си ме качва доста места нагоре още повече ако дигна 3 или 4 от едно упдейтване
@alabam4eto а за кого тогава ще е видим? На кой друг му трябва пр?!
на мен ми трябва 10 по възможност :)

А ако махнат линковете това ще е супер няма да има вече ламерско спамене и форумите ще се превърнат в това което трябва да са с полезна информация и съвети
 

Горе