PageRank - последен и следващ ъпдейт?

От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

http://www.google.com/support/forum/p/Webmasters/thread?tid=6a1d6250e26e9e48&hl=en#all

Susan Moskwa: "My impression is that PageRank in Toolbar is aimed more at the casual browser of sites who wants to get a general feel for the authority of a page. For this reason many people still believe we should leave it in Toolbar. Toolbar isn't primarily aimed at site owners who are looking for precise & reliable metrics that they can judge their site by or make decisions by. That's one reason it made sense to remove it from Webmaster Tools, which is designed specifically for site owners in a way that Toolbar is not. Personally I would love to see us remove PR from the Toolbar, but mine is not the only opinion in Google and the folks I have most contact with--site owners--aren't the only users or stakeholders of Toolbar."

ПР ще си остане в тулбара.
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Сега последно да чакаме ли ъпдейт или да не чакаме, че много сложна взе да става работата :)
Уж ще го оставят, пък няма да има ъпдейт и т.н.
П.С. Това едва ли има някакво значение, но все пак информацията е ценна :)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Ако няма да има повече ъпдейт, едва ли ще го оставят - все пак се стремят към някаква релевантност.
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Абе как няма да има ПР аз го чакам в края на месеца :) А за серп не може да кажете че няма влияние мен лично си ме качва доста места нагоре още повече ако дигна 3 или 4 от едно упдейтване

на мен ми трябва 10 по възможност :)

А ако махнат линковете това ще е супер няма да има вече ламерско спамене и форумите ще се превърнат в това което трябва да са с полезна информация и съвети

Аз мисля, че ще сполучи обртното - спама ще се увеличи. Като нямаш индикатор къде си, ще работиш за да се презапасиш.
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

колеги аз каквото и да правя си стоя на пейдж ранк 3, а сайт които има по-малко линкове от мен и 2 пати по-малко уникални е с 4 защо така?
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Най-накрая има ъпдейт. При мен е от 0 на 2 в очакваните граници на единия сайт, предвид, че нямам много беклинкове. Някой да се похвали?
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Тази радост е предимно за тези, които продават реклама. За другите е по -важен СЕРП-а.:)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

И аз имам много положителни промени :)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

От 2-3 дена ми показва N/A.
Само при мен ли е така - да не са ме "наказали" нещо ?
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

От 2-3 дена ми показва N/A.
Само при мен ли е така - да не са ме "наказали" нещо ?
Ако сайта ти е бил на 1-2 седмици преди ъпдейта или имаш малко индексирани страници, може да не си го хванал.. :)
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Сайта е на година и си държеше ПР 2 доста време.Преди 2-3 седмици падна до 1 и после го качих пак.Сега си нямам и на идея какво стана ...
 
От: PageRank - последен и следващ ъпдейт?

Честно казано все тая - важното е позициите при търсене да не падат :)
 

Горе