paid2youtube

От: paid2youtube

Дават 1 долар на всеки 2,50, които печелят, така че би трябвало да са точни в разплащанията (колкото и да не ми се вярва като гледам как са си спретнали сайтчето).

За всеки случай прочети и какво мислят другите по този въпрос.
 
От: paid2youtube

аха блгадаря за информацията разгледах в гоогле линка които ми беше дал и на мен не ми се вярва да плащат но ето един коментар от гоогле които ми беше интересен да прочета :
I'm not sure whether it's a scam but I got paid by Paid2YouTube the first time around 3 weeks ago. The payment time took aroun 15 days, not 30 business days
 
От: paid2youtube

какво стана пробва ли ги дали плащат
да знам да се регистрирвам
 
От: paid2youtube

Ами имам още доста докато ми платят, преди ако не се льжа разбрах че $ 1 е мимималната сума по пайпал но имам още доста докато стане за сенд и плащането било до 30 дена но при някои ставало и за 15 дена...
 
От: paid2youtube

Много ми прилича на ptc scam сайт, само че за да гледаш клипове... Даже скрипта, който използват поразително много прилича на bux.to :mad:
Лично на мен ми се струва, че няма хава в тази работа, ама вие си знаете...
 
От: paid2youtube

това неструва какво има по 2-3 клипчета на ден и чакаш да извадиш пари от този сайт това е като ptc сайтовете по 0,005цента на клик това няма смисъл да се заниваш с него а дизайна на сайта няма да го коментираме просто аз няма да си направя труда и да се регистрирам само....
 
От: paid2youtube

В началото всички плащат :)) ,но наистина трябваше да променят поне визията на скрипта:)за да не буди съмнения хаха
 

Горе