PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

jeko05

New Member
Програмата е дългосрочна, уникална и с голям потенциал.
Предлага възможност:
ДА СЕ ПЕЧЕЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗ ВЛОЖЕНИЯ

Админът е част от екип, който има двугодишен проект с голям успех, плащащ и до днес.
Не е HYIP или MLM и не е от познатите евтини PPC сайтове. Това е трафик ексчейндж, миксиран с PPC, предлагащ невероятни възможности за печелене.
Получавате платени реклами, които трябва да бъдат изгледани до 18 часа след като сте активирали акаунта си.
Активацията става чрез гледане на активационна реклама, която ще видите на първата страница на сайта.
Сайтът е с уникални графики, скрипт и маркетингов план.
Предлага два начина на печелене:

- Чрез закупуване на трафик или гледане на реклами.
Един трафик пакет струва само $1 и включва 50 посещения на Вашия сайт,
100 виждания на 125x125 банер и 25 виждания на 728x90 бнер.
Всеки пакет изтича на $1.55

- Чрез ъпгрейд от 5 цента, от който получавате множество рециклирани реклами за гледане.

Работи с Egopay, PM, STP, WU, Bank Wire, и Paypa.
Сайтът може да бъде използван и като ексчейнджър, тоест може да теглите през различни
процесори, незаивисимо от къде сте инвестирали.

Реферален линк към програмата:

http://www.paidverts.com/ref/jeko05

Доказателство за плащане:
pv_prv.jpg

Програмата се развива много добре.
Рекламата ми от днес:



Клип от youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=tbSKPQt-jeU
 

Прикачени файлове

  • pv_prv_zpsa6166959.jpg
    pv_prv_zpsa6166959.jpg
    61.3 KB · Преглеждания: 4
Последно редактирано:
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

Програмата е дългосрочна, уникална и с голям потенциал.
Предлага възможност:
ДА СЕ ПЕЧЕЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗ ВЛОЖЕНИЯ

Админът е част от екип, който има двугодишен проект с голям успех, плащащ и до днес.
Не е HYIP или MLM и не е от познатите евтини PPC сайтове. Това е трафик ексчейндж, миксиран с PPC, предлагащ невероятни възможности за печелене.
Получавате платени реклами, които трябва да бъдат изгледани до 18 часа след като сте активирали акаунта си.
Активацията става чрез гледане на активационна реклама, която ще видите на първата страница на сайта.
Сайтът е с уникални графики, скрипт и маркетингов план.
Предлага два начина на печелене:

- Чрез закупуване на трафик или гледане на реклами.
Един трафик пакет струва само $1 и включва 50 посещения на Вашия сайт,
100 виждания на 125x125 банер и 25 виждания на 728x90 бнер.
Всеки пакет изтича на $1.55

- Чрез ъпгрейд от 5 цента, от който получавате множество рециклирани реклами за гледане.

Работи с Egopay, PM, STP, WU, Bank Wire, скоро ще бъде добавен и Paypa.l
Сайтът може да бъде използван и като ексчейнджър, тоест може да теглите през различни
процесори, незаивисимо от къде сте инвестирали.

Реферален линк към програмата:

http://www.paidverts.com/ref/jeko05

Доказателство за плащане:



Програмата се развива много добре.
Рекламата ми от днес:



Клип от youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=tbSKPQt-jeU

аз ино ни понях

как тъй "скоро ще бъде добавен и Paypa.l" пък ти си получил вече плащане баш в пейпала?

едно на ръка че посочения сайт в пейпала няма нищо общо с тоя
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

грешката е моя ще поправя поста ве4е има добавен paypall.
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

аз пак нещо не разбрах , начи двата начина аз печелене

първия е да купя пакет за да идват някви моруни избрали втория начин за печелене да ми гледат банера? и ккава полза от някакъв индиец дето 15 секунди ще ми съзерцава 250*250 банера?

втория начин е да гледам банери, там освен че пак плащам 5 цента и трябва да гледам някви банери не разбрах как и кво пичеля
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

Ский ся Жекич, тъй си го обяснил че нищо не се разбира

начи кой, кво прай и колко печели?

ся ако очакваш че ще ходя да изчета целия сайт и пак да се регна през твоя реф линк - няма да стане или обясни кат хората или намя рег през твоя реф
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

аз сигурно съм мнооо тъп ама нещо не фащам в тоз бизнес модел

- начи ени хора плащат много ниска цена от 1 долар да рекламират на подбрани юзъри
- тръстед юзърите са фанати от гората шарани дето гледат рекламите на тръстед адвайзърите
- накрая тръстед юзърите получават мноооо пари от много ниската цена дет адвайзърите са платили в точка 1
- адвайзърите получават мноо тръстед и също толкоз много абсолютно безполезен трафик

е да го ева ОТИ ГИ РУЧАТ ЖАБЕТАТА СИЧКИТЕ ВЕ?
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

жеко ар ако ши ма навиваш навивай ма да ти се регвам там през рефа че ми се ходи на биричка
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

има 5 активациони реклами които трябва да се изгледат,koито ти носят точки,koлкото повече точки имаш толкова по големи реклами за гледане получавате,след като се изгледат активационите реклами след известно време ще се появят и рекламите.активационите реклами се гледат всеки ден които ти носят по 100 точки,а точки могат да се получат и като си закупите рекламен пакет,така по бързо се развива в програмата.ако не ви е ясно нещо погледнете клипа в youtube:https://www.youtube.com/watch?v=tbSKPQt-jeU или попитаите в темата ще ви отговоря
 
Последно редактирано:
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

жеко ар ако ши ма навиваш навивай ма да ти се регвам там през рефа че ми се ходи на биричка

Братле, като гледам как пишеш си представям и как говориш :lol:

Дано та оправи биричката :beer:
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

има 5 активациони реклами които трябва да се изгледат,koито ти носят то4ки,koлкото пове4е то4ки имаш толкова по големи реклами за гледане полу4авате,след като се изгледат активационите реклами след известно време ще се появят и рекламите.активационите реклами се гледат всеки ден които ти носят по 100 то4ки,а то4ки могат да се полу4ат и като си закупите рекламен пакет,така по бързо се развива в програмата.ако не ви е ясно нещо погледнете клипа в youtube:https://www.youtube.com/watch?v=tbSKPQt-jeU или попитаите в темата ще ви отговоря

колко пари се правят на гледане аз тва не разбрах? и колко реклами можеш да гледаш на ден
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

Братле, като гледам как пишеш си представям и как говориш :lol:

Дано та оправи биричката :beer:

след 5-6 биришка говоря баш какт си пиша ама С ГЛАВНИ БУКВИ
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

жекич ай пиши малко по бързо че ептен ше ми прецакаш рехавото слънце за биришката
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

жеко, губиш ма брато

тивам си пия биришката, после ако не ми е надбелял езика па ша намина да видя ко си прайте с таз златна мина и да не изгледате сичкото рикламъ - остъйте поне тия с дамските превръзки на мене
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

Kreten, къде се изгуби е майна. Липсваше ми тука у форума :beer:
 
От: PAIDVERTS - ПЕЧЕЛЛЕТЕ БЕЗ НАЧАЛНИ ВЛОЖЕНИЯ !!! - ПЛАЩА

Пак май аз ще обяснявам. Сайта е нещо като Хийп-Понзи-ПТЦ. Набираш реф, плащаш реклама, гледаш рекламки и събираш точки срещу които получаваш пак реклами. Без да влагаш и да набираш балами ще вземеш някой цент на ден, около 5-6 макс $ 0.10. Теглиш на $ 1.00 с 25 цента такса. Ако вложиш вече си е на късмет дали сайта ще гръмне след час или след месец.
 

Горе