Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

От: От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Защо продължаваш да се излагаш? Какво значение има колко компании са в LA?

ТИ каза ли по-горе: ?

Но ето, че ги има, пък ако ще и 30 компании да са...

И пак да подчертая - това е САМО ЕДНА офшорна компания в ЕДНА офшорна зона!

Кой знае колко още Американски компании има по другите места.

едно е абсолютно сигурно, ако има прегрешили американци, всичките ще си понесат отговорността пред закона, а путю и тези около него ще си направят едно харакури...
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Остава и да ни обяснят какво е лошото да имаш пари в офшорките.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Не се изисква много мозък, за да прозре човек, че има нещо гнило в цялата история. И Wikileaks го потвърждават. Но на зомбитата им е по-лесно да консумират безкритично всяко лайно, което изпуснат медиите по темата, отколкото да направят сами няколко причинно-следствени връзки.

По пътя на логиката защо да вярваме на Wikileaks ?
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Досега лъгали ли са за нещо?
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Досега лъгали ли са за нещо?
Какво пречи сега да им е за първи път?!?
Другаря Путка може да им е обещал някой друг милиард, знае ли се.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

По пътя на логиката, източно-европейските журналисти да разследват и да изкарат схемите на САЩ. Ще чакам с интерес да видя, хора свързани с Обама, Буш и др. да им изкарат схемите.

Няма лошо да си държиш парите в офшорки, лошото е ако произхода им е съмнителен, а в случаите тук е такъв.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Винаги като излезе нещо такова и се почва едно питане - кой има полза от него.

И някак си въпроса истина ли е или не остава на заден план.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Впечатлението е, че има консенсус между всички за това, че информацията е истина. Съмнение има само дали се изнасят всички данни или само подбрана част от тях, която обслужва конкретни страни.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Впечатлението е, че има консенсус между всички за това, че информацията е истина. Съмнение има само дали се изнасят всички данни или само подбрана част от тях, която обслужва конкретни страни.

И това оправдава Путкин?
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Путин и сатрапите от Арабия и Афика ще си го преместят от левия в десния крачол.

От тия документи най-много могат да пострадат политици в държави, където демокрацията работи.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

1b42bccb-ca89-4d24-a01f-f1b9314f6ae1-original.jpeg
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

На ъпърхеро хейтъра най много Путин му бръка у дупата, както и всичко де що е свързано с Русия. Сигурен съм, че вечерно време като си легне сънува страшен сън как го онождат отзад няколко руснака.
Аман от баламурници и разбирачи които реално нищичко не знаят!!!
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Путин и сатрапите от Арабия и Афика ще си го преместят от левия в десния крачол.

От тия документи най-много могат да пострадат политици в държави, където демокрацията работи.

Чудно ми е в авторитарни режими, кой ще е този, който ще държи сметка на вожда :D
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Чудно ми е в авторитарни режими, кой ще е този, който ще държи сметка на вожда :D

То за това най-новото приспособление на Потин е "национална гвардия"... за да няма кой. :)
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Само тоя Путин ви е в устата значи... дайте да коментираме Камерън за разнообразие:

e4495fc9-77bd-4941-ba0a-bb92af9b8e45-original.jpeg



Или той не е толкова интересен след като е замесен ЛИЧНО в скандала.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Камерън с тези 30к ми мяза като гладно и бедно сомалийче на фона на десетки милиарди на някои хора :D
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

На фона на огромните файлове с информация със сигурност почти всички световни лидери в някаква степен оперират в офшорните зони. Вярно, че мащаба на паричните средства на Путин е доста стряскаш 12 милиярда ако не бъркам. Но това все пак е полулегален метод. За мен по важното е произхода на парите на всички държавни глави, а се обръща внимание на това, че спестяват данъци.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Бъркаш и то с много: 2 милиарда са и никъде не е казано, че са на Путин, ама соросоидните олигуфрени веднага подпукаха кампанията платена само и само да го оклепат. Добре, че братушките не са будали като някои тук присъстващи!!!
На фона на огромните файлове с информация със сигурност почти всички световни лидери в някаква степен оперират в офшорните зони. Вярно, че мащаба на паричните средства на Путин е доста стряскаш 12 милиярда ако не бъркам. Но това все пак е полулегален метод. За мен по важното е произхода на парите на всички държавни глави, а се обръща внимание на това, че спестяват данъци.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Бъркаш и то с много: 2 милиарда са и никъде не е казано, че са на Путин, ама соросоидните олигуфрени веднага подпукаха кампанията платена само и само да го оклепат. Добре, че братушките не са будали като някои тук присъстващи!!!

Идеята ми беше, просто за това, че не е важно колко са парите там а по какъв начин са придобити. Да заплатите на президентите и депутатите не са малки но не са и достатъчни за да се постигат приходи от милиони камо ли милиарди.
Друг е въпроса, че със свързани лица всичките са в бордовете на компании движещи милиони.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Въпроса е, че няма нищо срещу Путин, а те подпукаха веднага и него го изтопорчиха навсякъде, че току виж били негови пари. Все-едно някой мой познат, ако е правил някви далавери или пък приятел да ги е правил и аз да съм виновен.
Прекалено скалъпена глупост и то с точно определена цел.
Идеята ми беше, просто за това, че не е важно колко са парите там а по какъв начин са придобити. Да заплатите на президентите и депутатите не са малки но не са и достатъчни за да се постигат приходи от милиони камо ли милиарди.
Друг е въпроса, че със свързани лица всичките са в бордовете на компании движещи милиони.
 

Горе