Parfiumite.com

exP

Banned
Отдавна го правя този сайт сега е почти завършен има още малко работа по превода но всичко е готова и може да стартира вече.
www.parfiumite.com предлага маркови парфюми на достъпни цени за Българският пазар парфюмите са внос 1 към 1 са със оригиналите опаковките и шишенцата им също няма разлика единствената разлика е че са малко по нетрайни.Но като казвам по нетрайни не значи че траят 2-3 часа траят много повече :)
За да поръчате парфюм трябва да потвърдите поръчката на телефона във сайта съжаляваме за това неудобство но много често ни правят номера с фалшиви поръчки
 
От: Parfiumite.com

аз парфюм онлайн не би си зел, ако си взема онлайн няма да знам на какво мирише нито колко е изпразнен...
 
От: Parfiumite.com

така парфюмите който предлагаме са запечатани и не са отваряни ! 1 към 1 са със оригиналите но са на такива цени защото не са толкова трайни ако оригиналните траят 24 часа тези траят малко по малко :)
 
От: Parfiumite.com

e това означава че не са оригинални :) и най близко до ума ми идва че са ментета в просто с дупликат на оригинала а то май си е така :)
 
От: Parfiumite.com

ами значи 1 към 1 са със оригиналите внос са от друга страна незнам коя точно просто парфюмите не са толкова трайни колкото оригиналните иначе всичко друго е еднакво :)
 
От: Parfiumite.com

Като вземем предвид произхода - всяка една стока попада в една от следните графи:

  1. Оригинал
  2. Лицензирано производство
  3. Репликат
  4. Фалшификат
  5. Менте
Мисля че ЕХР продава репликатите, което никак не е зле, като сравним цените. И ДА - по добре е да купиш репликат на цената на репликат, от колкото репликат, който ти представят за оригинален и те таксуват солено - както е в 80% от магазините в България.
 
От: От: Parfiumite.com

Като вземем предвид произхода - всяка една стока попада в една от следните графи:

  1. Оригинал
  2. Лицензирано производство
  3. Репликат
  4. Фалшификат
  5. Менте
Мисля че ЕХР продава репликатите, което никак не е зле, като сравним цените. И ДА - по добре е да купиш репликат на цената на репликат, от колкото репликат, който ти представят за оригинален и те таксуват солено - както е в 80% от магазините в България.

а така брат :) във 90% от онлайн магазините които продават парфюми продават същите като мен оригинален парфюм в бг вървят доста солено над 100 лева :) и там пак немогат да ми докажат че са оригинални както и продават тестери в магазините това е напълно забранено тестера единствено може да се изложи да го пробва човек , а какво правим ние българите продаваме ги :)
 
От: Parfiumite.com

еми туко що се издъни че продаваш тестери хаха
 

Горе