Party pills домейн

От: Party pills домейн

Прекалено много са тези сайтове вече. Аз също имам.
 
От: Party pills домейн

Имаш ли печалба ?
Не. Въпреки,че имам познати които изкарват пари. Някои са такива професионалисти ,че продават и enlаrgеment pills ( досещате се за какво), а при тях комисионите са доста по-високи.
 
От: Party pills домейн

Човек набутваш се между шамарите :d и аз имам такъв сайт :d
 
От: Party pills домейн

еее, направо ми охладихте ентусиазма тъкмо мислех да си направя и аз
 
От: Party pills домейн

Да, много хора имат такива сайтове и блогове, тъй като нишата е супер неразвита и определено има място за много, дори и от думички сходни до тези на продуктите. Все за фън става дума. :)

И определено комисионите не са като на другата "мъжка" ниша, но и спесификата на пазара си е друго - тук е като проблем, а при партитата е по-скоро прищявка. :)

Аз лично ще кажа, че има място за всеки под слънцето. Все пак ако си добър ще успееш да стигнеш добро ниво и няма да приключи до там. Пробвай, няма да съжаляваш. ;) И успехи... ;)
 
От: Party pills домейн

Аз пък си мисля, че точно в най-препълнените низши има хляб понеже те са доказани. Няка как потребителите да се доверят ако предлагаш уникален продукт който не се е утжърдил на пазара. Потребителите няма как да му имат доверие понеже не са го опитвали. От друга страна пък в големите пазарни низши се навлиза трудно, но за мен в тях всеки има място под слънцето стига да направи всичко по силите си за да успее.
Между другото това не си го измислих, а беше интерпретация на думите на доцента който ни преподава по Маркетинг и съответно декан на специалността.
 
От: Party pills домейн

Значи, според твоя доцент, трябва да се продават "доказани продукти"? Може би затова продуктите на една популярна афилиейт програма имаха добра конверсия - защото много хора промотираха тези продукти и всеки беше чел за тях многократно в най-различни сайтове (клиента разсъждава: „щом в повечето сайтове пишат за тези продукти - значи са доказани“)?

Между другото, чел съм доста критични мнения за парти пиловете на тази популярна афилиейт програма - пишат, че нямат никакъв ефект. Явно ги купуваха хора, които нямат опит с подобни продукти и малкото кофеин (и други ла*н*) им действа.

Мисля, че подобен ефект на доверие, е възможно да се наблюдава с парти пиловете на онези, правещи толкова много пари, че ги ползват за горене - мрежата е задръстена със страници, в които се рекламират тези продукти. Нишата може да е претъпкана, обаче няма друга свястна афилиейт програма за парти пилове - другите продават или незаконни в някои държави, съдържащи BZP, или комисионните са им смешно малки.
 
Последно редактирано:

Горе