Pay Per Install Програма

alergodil

Active Member
Pinballpublishernetwork е една от големите мрежи плащащи за "pay per install".Плаща за инсталиране на тоолбар.
Инсталирането става с гетауей подобно на CPALead.
За различните държави се заплаща различно, а също така значение има и бройа на инсталациите.
rates.PNG
Плащането е NET30.Така е обявено на сайта им но реално ми плащат на две седмици.
Плащат с paypal, чекове и банков трансфер.Статистиката е в реално време.
Като недостатък мога да отбележа, че трябва да пиша на акаунт мениджъра ако ми трябвт някакви банери.
Просто в контролния панел е малко бедна работа, но пък си зависи от конкретния случай.
Като плюс мога да отбележа, че не се обаждат по телефона.Съпорта е добър.Приемат доста голям кръг от сайтове.
При мен трафика не е от най-добрите.Имам предвид че имам доста трафик от страни за които не плащат и резултатите пак са добри.
zango.PNG
За това дали плащат, да плащат.Единственото негативно нещо което съм прочел за тях е, че миналата година август месец са забавили
плащанията с десетина дена.
payment.PNG

АФФ Линк - Благодаря :) :)

Без АФФ Линк
 
От: Pay Per Install Програма

Не можах да разбера, какво се прави? За какво са банерите?
 
От: Pay Per Install Програма

Можеш да ги промотираш с банер или да използваш гетауея да заклучваш съдържанието.
 
От: Pay Per Install Програма

Можеш да ги промотираш с банер или да използваш гетауея да заклучваш съдържанието.
Регистрирах се през твоя линк, по какъв начин промотираш, приемат ли реклама от adwords примерно ?
 
От: Pay Per Install Програма

За adword не знам, пробвал съм 7search и е нямало проблеми.
При мен най- добри резултати дава Pop-over ползвам го на сайт с
около 8000 уникални на ден и прави средно на ден около 500 инсталации.
За съжаление не всички инсталации са платени.
 

Горе