PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

bgmotiv

Member
Здравейте колеги,
искам да Ви се оплача от екипа на този сайт за СМС разплащане PAY4SMS.COM -НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ.
Имам 2 еротични сайта, който предлагат допълнителни материали чрез СМС достъп.
До този момент всичко вървеше по вода- нищо че чарджат 6 евро или 12 лв за всеки превод..
Най-голямата измама е че предлагат седмично разплащане
На 26 март съм си поискал парите ( 96,50 лв ) да ми бъдат преведени. След 2 мейла и разговори по скайп т.н. седмично разплащане се задейства и в тяхния сайт ми излиза че превода е направен на 16/04 - над 20 дни забавяне.
Чакам си аз парите, но уви..
Написах им 2 мейла вече - никакъв отговор.
Кажете какво мога да направя в такъв случай?

Извинявам се ако съм объркал категорията.
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА PAY4SMS.COM НАЙ- БЕЗОТГОВОРНАТА КОМПАНИЯ С НАЙ-СЛАБАТА ПОДДРЪЖКА
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Да, беше седмично разплащане. Предишното плащане, което съм заявил беше на 2013-03-11, като ми беше изплатено на 2013-03-28.. Много почнаха да бавят плащанията, но ако всяка седмица имаш над 50лв. и ги заявяваш наистина се получава седмично разплащане. Ето ми статистиката от 2011г., когато тогава въреше всичко по вода. :) (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/644702_255068257972031_949832836_n.jpg)
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Давайте някакви идеи колеги как мога да си взема парите вече са над 150лв ...
Благодаря предварително
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Аман от некадърни фирми, ей ! Идея как да си ги върнеш, хмм. Нещо договор с тях имаш ли или поне споразумение ?
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Единствено имам 1 регистрация в тяхния сайт и нищо повече ...
не ми е толкова за парите а че трябва всички сайтове да ги настройвам на ново за друга фирма ....
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Здравей, документирай всичко по твоя акаунт- screenshots, хронология на имейли, абсолютно всичко и пусни жалба до Комисия за защита на потребителите, представяйки им тези доказателства и подробно обяснение. 100 % ще ти обърнат внимание и ще се свържат с pay4sms. На въпросната компания могат да й отнемат лиценза като нищо.
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

pay4sms наистина е най-смотаната компания, НИКОГА не ставайте техни клиенти. Тази компания е направена за да се перат пари от нея, за това обслужването е под вякаква критика, а контакт с някой от сайта е НЕВЪЗМОЖЕН, не отговарят на имейли НИКОГА, а телефони разбира се нямат посочени...
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Pa4sms вече са задлъжнели вече около 20 000 лв.
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Трябва да се вземат някакви мерки!Неможем да ги оставим така по този начин да се бъзикат с нас!Някой има ли повече информация за тези образи от Pay4sms?
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Единственият и най-добър начин е възможно повече хора, които са били измамени ДА СИГНАЛИЗИРАТ и Подадат ЖАЛБИ тук: http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...document_id=19
За да може да се предприемат действия срещу тях, аз лично вече го направих, ако това не даде резултат съм твърдо решен да инвестират в адвокат и образуване на дело, заслужава си за парите, които ми дължат...
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Абсолютно.И аз ще сигнализирам и ще се "боря" докато не изплатят.Аз лично вярвам че ще ни ги изплатят,но каквото зависи от мене ще го направя.
 
От: PAY4SMS.COM - ИЗМАМНИЦИ

Абсолютно.И аз ще сигнализирам и ще се "боря" докато не изплатят.Аз лично вярвам че ще ни ги изплатят,но каквото зависи от мене ще го направя.

Аз вече подадох жалба до КЗП, ако някой иска детайлна информация, да ми пише съобщение. :)
 

Горе