pay4sms.com - sms плащания?

Leonardo

New Member
Колеги, някой ползва ли ги? Офертата със седмичните плащания е много добра... Мога ли да разчитам или да ползваме познатите мобио и wisdom?
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

Аз ги използвам. Седмичните плащания са реалност. Като цяло фирмата е готина.
Единственият недостатък, който съм забелязал до сега, е, че има лимит от 20 SMS от един номер дневно.
Препоръчвам ти ги.
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

Здравей ...

Може ли да се работи като физическо лице или само като фирма?

Другото, което ме интересува е дали удържат някви данъци допълнително щото на други места съм клиент и в началото уж няма няма ама после 10% данък 3% фрауд и т.н. и въобще не излиза сметката накрая..
В pay4sms как е в това отношение? Извинявай, че те притеснявам, мога и тях да питам ама някак си от клиентите им е по-сигурно да науча.


Мерси
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

Станах им клиент даже вече ми изплатиха една седмица. Много точни :d

Препоръчвам ги!
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

Имат правописна грешка (най-вероятно поради небрежност) на началната страница. Вместо "СТАРТИРАЙ" са написали "САРТИРАЙ"...
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

След няколко отказани плащания минах на smser.eu ,предложиха ми 55% от смс при плащане в края на месеца и ми препоръчаха лимит от 30 съобщения от 1 номер на ден за да няма повече проблеми да ми отказвт плащания... мен това ме устройва и до сега са коректни в плащанията си.
 
От: pay4sms.com - sms плащания?

Не ми ги хвали тези смсер.еу въобще не са в час и лъжат и мажат!!! накрая се оказва че удържат 10% данък 5% фрауд и така нататък и се оказва че работиш за тях. Удръжките ги няма единствено в pay4sms нито отказани плащания нито закъснения с плащане. Вие преценявате
 

Горе