PayBox.me

goblin++

New Member
Значи попаднах преди месец на един сайт - PayBox . me. Този сайт има намерение да стане един от добрите payment processor-и като PayPal, AlertPay и такаа. Обаче преди да "отвори врати" сайтът е още в етап на разработка и набиране на earlybird member-и подпомагащи развитието. Когато направи еди колко си милиона потребители сайтът ще бъде напълно функциониращ пеймънт процесор.
и сега ето за какво става на въпрос:

-какво получавате: получавате 25 долара при регистрация, 10 при докарване на реферал, 20 на ден, ако сте активни ежедневно

-доводи
- парите, които изкарвате не могат да се теглят, а стоят в ПейБокс баланса ви, ще можете да ги изтеглите като отвори сайта.
- сайта според анализа на анкетите и трафика пишат в блога си, че по тези изчисления сайтът ще отвори към март-април 2011
- сайтът вече е запазил името PayBox, а и има и ССЛ 256-бит енкрипшън на страницата, аз обикновено по това съдя дали даден сайт е "сериозен"
- по всичко личи че разработчиците са наляли пари в реклама, и са си сложили главата в торбата, така че звучи нелогично те да събират като пчелички предварителни и евентуални юзъри, а след това да не им заплатят изкараните пари, което ще отблъсне същите тези юзъри и целия труд и вложени пари от страна на разработчиците отива на вятъра. Това всъщност е най-силния ми довод.
- парите наистина не изглеждат реални, аз за 1 месец съм направил към 700$, но в блога тези са написали, че за да подновят вече поспадащия интерес (защото реално засега никой не е получил нищо) ще позволят тегленето на пари от пейбокс акаунта във вашата карта към средата на януари - дата, която не е далече

-какво трябва да се прави: има 1 ежедневна анкета от 5 въпроса (отговорите са под формата на дропдаун меню) от сорта на днес направили ли сте нещо по въпроса да привикате нови earlybird member-и, ако не сте - имате ли намерение да го направите до края на деня и така. Отделно има 2 ежеседмични анкети, с по 3 въпроса, които питат дали сте пазарували от някой онлайн магазин, и дали сте ползвали пеймънт процесор като ПейПел. Всичко е за 1 минута работа. Имате няколко анкети които можете да попълвате по желание какво желаете да видите в този пеймънт процесор. Отделно може да гласувате за дизайн на дебитната карта с логото на PayBox, притежателите на която най-вероятно ще се ползват с преференции относно сайта. Има и още няколко неща, които могат да се правят.

Най-вероятно ще кажете, че с афилиейт търговията изкарвате добри пари, че да отделята по 1 минута на ден - което е 30 минути в месеца да цъкате подобна простотия. Ако желаете се регнете като след адреса добавите /r/goblin00, но при положение, че на ден тези дават по 20 долара, а за реферал по 10 (еднократно), все едно дали ще ми станете реферал. Важна е идеята - ако желаете си направете този експеримент - нищо не губите - просто напишете в гугъл PayBox.me (само за сведение - този домейн .ме също е използван и от демоноид - наскоро се прехвърлиха на него)
 
От: PayBox.me

Ами би трябвало когато получиш пари от тях, тогава да ги представяш тука ...
 
Последно редактирано:
От: PayBox.me

Ей мишкар, нали нямаше да пускаш линкове и такива глупости! Тия скамове са изяждани и преяждани тука.
Доказа ми мнението - ( каза, че цъкаш в необукса) всички кликачи на такива боклуци и всякакви ptc сайтове получават сексуално удоволетворение и ерекция ако спамят всякакви боклуци по форумите, а пък кой знае как свършваш ако видиш някое рефералче лепнато за тебе.
Прочел си бил форума, разбрал си нещо -нищо не си разбрал, само глупец би пуснал тема, като обеснява какво е разбрал от форума и веднага след това да изсере такава тема като тая.
 
От: PayBox.me

ццц, казах че няма да поствам линкове към необъкс, това не е ПТЦ сайт, и аз просто съм си казал моето мнение защо не е скам, като не те кефи и не си видял за какво става на въпрос...
 
От: PayBox.me

КАКТО КАЗАХ :

КЛИКАЧИТЕ НА PTC ИЗПИТВАТ СЕКСУАЛНА ВЪЗБУДА ОТ ПУСКАНЕТО НА ВСЯКАКВИ РЕФЕРАЛНИ ЛИНКОВЕ
 
От: PayBox.me

КАКТО КАЗАХ :

КЛИКАЧИТЕ НА PTC ИЗПИТВАТ СЕКСУАЛНА ВЪЗБУДА ОТ ПУСКАНЕТО НА ВСЯКАКВИ РЕФЕРАЛНИ ЛИНКОВЕ

Хахах :D
@goblin++, като ти платят, искам голям дюнер без парливи или лютиви сосове.
 

Горе