Payeer - Удобен начин за бързи и сигурни плащания в множество валути, с възможност за бонуси за реферали

karlson

Active Member
Payeer е една от най-използваните платежни системи в света и представлява удобен и бърз начин за изпращане и получаване на пари в множество валути. Това е перфектното решение за бизнеси и физически лица, които търсят сигурност и надеждност в онлайн плащанията.

Една от най-големите предимства на Payeer е, че ви дава възможност да превеждате пари в множество валути, което е идеално за международни бизнеси или хора, които често пътуват. Освен това, тази платежна система е много лесна за използване и ще ви осигури бърз и лесен начин за изпращане и получаване на пари.

В Payeer, вашите транзакции са защитени чрез най-съвременните технологии за криптиране на данни, което ви гарантира максимална сигурност и защита на вашите лични данни. Като регистриран потребител на Payeer, вие ще имате достъп до 24/7 клиентска поддръжка, която ще ви помогне да решите всички възникнали въпроси или проблеми.

И не само това! Като част от програмата за реферални линкове, вие можете да поканите приятели и познати да се присъединят към Payeer и да получите бонус в размер на 10% от техните транзакционни такси за период от една година. Така че ако искате да се възползвате от удобствата и да спечелите награда за привличане на нови потребители, не се колебайте да се регистрирате и да започнете да използвате тази невероятна платежна система днес!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Хубав опит за реферат :) Имам бизнес акаунт в Payeer от 3 години , но платежната система се използва най вече в Азия и Африка. Комисионните са високи обаче! Системата я ползват най вече за крипто покупки и обмяна на подаръчни карти срещу крипто в https://paxful.com/bg където наистина се правят пари от хора които могат да осребряват подаръчни виза карти.
 
Хубав опит за реферат :) Имам бизнес акаунт в Payeer от 3 години , но платежната система се използва най вече в Азия и Африка. Комисионните са високи обаче! Системата я ползват най вече за крипто покупки и обмяна на подаръчни карти срещу крипто в https://paxful.com/bg където наистина се правят пари от хора които могат да осребряват подаръчни виза карти.
Когато едно мнение е освен некомпетентно, но и заядливо по никакъв начин не носи полза за хората тук.
 
Когато едно мнение е освен некомпетентно, но и заядливо по никакъв начин не носи полза за хората тук.
некомпетентно????? Ти изобщо май незнаеш с кой говориш.... на тема банки и разплащателни системи луд мога да ет направя, а тук не е мястото да си рекламираш реферата на Payeer... понеже си много отворен... г-н Тарикат правещ сайтове за 100 лв....
Междудругото ти прегледах постовете назад във времето и си си страшен Папагал .. има ли тема в която да не се изсереш и да обвиниш някой в заяждане? Май няма такава - прочети си старите постове! Ако смяташ , че някой ще ти трае на брътвежите тук знай , че си се объркал жестоко! Прибирай си се там на ПОКРИВА дето си живееш...

1679836277676.png
 
Последно редактирано:
повярвай никога не греша !
Защо да ти вярвам? До сега говориш само празни прикаски без никакво покритие и аргументи. Опитваш се да убиждаш, и ти е крив света нещо.
 
Защо да ти вярвам? До сега говориш само празни прикаски без никакво покритие и аргументи. Опитваш се да убиждаш, и ти е крив света нещо.
за разлика от теб аз не правя сайтове за по 100 лева, а инвестирам и разработвам финтех картов оператор от ново поколение нещо съчетано между Страйп, Payeer , Paypal и 2check , ама понеже не следиш постовете ми и незнаеш кой стой зад профила ми се опитваш да се правиш на умник.
 
за разлика от теб аз не правя сайтове за по 100 лева, а инвестирам и разработвам финтех картов оператор от ново поколение нещо съчетано между Страйп, Payeer , Paypal и 2check , ама понеже не следиш постовете ми и незнаеш кой стой зад профила ми се опитваш да се правиш на умник.
Достатъчно ми е това, което прочетох за да разбера що за човек си. От това което чета тук разбирам, че зад профила ти стои обиден на света човек с много комплекси и нереално завишена самооценка. Защо за тебе е е проблем, че човек който не познаваш прави сайтове за 100 лева и защо с такава злоба пишеш за това?
 
Последно редактирано:
Достатъчно ми е това което прочетох, за да разбера що за човек си. От това което чета тук разбирам, че зад профила ти стои обиден на света човек с много комплекси и нереално завишена самооценка. Защо за тебе е е проблем, че човек който не познаваш прави сайтове за 100 лева?
не ми се спори с тъпунгери които смятат , че всеки се заяжда с тях... я си прочети постедните 100 мнения и преброй колко пъти си споменал същата фраза. Не ме интересува какво смяташ за мен защото не плащам дабък обществено мнение! Като ти каах , че мога луд да те направя на тема финтех системи за разплащания ти се изсмя ... без дори да разбереш колко съм навътре в материята. Та каквото повикало - такова се обадило! Колкото до сайтовете за 100 лв.... си представям колко ли гладен трябва да си за да плюеш на себе си за 100 лева да правиш сайтове .....
 
не ми се спори с тъпунгери които смятат , че всеки се заяжда с тях... я си прочети постедните 100 мнения и преброй колко пъти си споменал същата фраза. Не ме интересува какво смяташ за мен защото не плащам дабък обществено мнение! Като ти каах , че мога луд да те направя на тема финтех системи за разплащания ти се изсмя ... без дори да разбереш колко съм навътре в материята. Та каквото повикало - такова се обадило! Колкото до сайтовете за 100 лв.... си представям колко ли гладен трябва да си за да плюеш на себе си за 100 лева да правиш сайтове .....
Виж нито съм те викал, нито съм очаквал да се обадиш. Дали съм гладен или не си е мой личен проблем и едвали това те засяга тебе. Но виждам, че си злобен човек, криещ се зад общи фрази и обиди. Нищо реално и съществино не написа за да докажеш своята компетентност. Бълваш гадости и се излагаш сам себе си. От хвалбите ти не те правят компетентен.
 
Виж нито съм те викал, нито съм очаквал да се обадиш. Дали съм гладен или не си е мой личен проблем и едвали това те засяга тебе. Но виждам, че си злобен човек, криещ се зад общи фрази и обиди. Нищо реално и съществино не написа за да докажеш своята компетентност. Бълваш гадости и се излагаш сам себе си. От хвалбите ти не те правят компетентен.
искаш компетентност? Написах я още в първия си пост ама си достатъчно глупав за да не я видиш. Като гледам за един реферат да спечелиш няколко лева си готов на всичко...
 

Горе