Payment Provider за България

Erland

New Member
Здравейте,

Интересува ме Payment Provider който предлага merchant account-и за българи. Имам сайт, на който искам клиентите ми да си плащат с кредитна карта.

Търся нещо от рода на PayPal - те обаче не поддържат тази услуга за българи.

До момента знам за следните provider-и.
mooneybookers
intabill

По една или друга причина гореспоменатите не ми вършат работа.
Ако някой знае някои нека ги пише тука. Наличието на API за автоматично процесване на картите е огромен плюс.

Благодаря предварително
 
От: Payment Provider за България

Мерси са бързия отговор.

Обаче на мене ми трябва международен провайдър, който да поддържа трансакции с кредитни карти. Всичките клиенти на сайта ще бъдат извън България.
 
От: Payment Provider за България

E paypal shto ne stava?

Paypal не подържат акаунт от България, който да ползва API за direct processing на кредитни карти.

Даже не знам дали изобщо те позволяват да се направи какъвто и да е акаунт, на който може да се плаща.
 
може от 2007 есента да се ползва и за получаване на пари но за API за direct processing незнам :(

инче www.2checkout.com но са на по висок процент от пеипал 5.5%

и ccbill - тези са още по висок процент но работят и в обалсти с висок риск от фрауд....
 
От: Payment Provider за България

Доколкот знам в epay.bg имаше разплащане с кредитни карти

Не съм 100% сигурен - можеш да провериш
 
От: Payment Provider за България

epay.bg са един голям ташак, който мисля, че не става за това.

Преди на един сайт имах дарение от 60 лв и не можах да си го получа, защото във виртуалната им сметка може да има само до 50 лв.

Наскоро си регистрирах 3 сметки за плащане и сега вече спокойно могат да ми преведат дарението.
 
От: Payment Provider за България

g2s.com
Няма нужда от merchant account.
Приемаш плащания с кредитни карти от цял свят без проблеми.
Наличие на API и плъгини за по-известните shopping cart софтуери - os commerce, oxid, zen и т.н.
Цените започват от 2.95%.

Дано да съм помогнал.
 

Горе