PayPal Шиб*ни педер*зи

От: PayPal Шиб*ни педер*зи

До някъде добре че го има това с диспутите, ако някой си спомня тази тема добре че ги има, че иначе човека щеше да е над 1000лв назаде, вярно заради незнанието си и на всеки може да се случи, но пак добре че ги има в такива случаи, аз 1 път съм правил, защото поръчах стока в ebay и дори не я пратиха и си ми върнаха парите след като спечелих диспута.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Вчера ми приключи един от дипутите, който беше за $100 и Гейапл са ме чарджили $105. Веднага им писах, но няма нито отговор, нито обяснение.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

a kak da ги пратя от пейпал акаунта на дебитната си карта парите-вече месец ми отлежават в акаунта и не знам как да ги пратя в картата.Сто писма наоисах,100 телефона навъртях и никой не ме отразява.Бясна съм вече.Иначе си дръпнаха комисионата ...
Сигурни люде ми казаха да не използвам PAYPAL за нищо друго освен за получаване на пари като частно лице, ако искам да спинкам спокойно

Вече 3-4 години проблеми не съм имал (да не чуе рогатия), а както някой вече отбеляза суми над 300-400 долара се дърпат на момента както от PAYPAL така и от дебитната карта
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Еми имаш опция withdraw даваш на нея после Withdraw funds to your card избираш баланс,пишеш сумата и до 3-4 дни ги взимаш.Условието е да имаш верифицирана карта към пейпал акаунта.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Аре стига е, много изпростя тоя форум... Откога е срамно човек да пита или да не знае, или дори да е глупав? Защо трябва да си изливаме простотията и комплексите тук?
Е той самият въпрос на юзърката беше поднесен доста тъпо и дразнещо.
Пък харкон има изключително високи стандарти по отношение на интелекта на другия пол и вероятно се е почувствал скандализиран от написаното...
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

PP настина са педали. Винаги могат да те е.бнат при клейм. Ползвайте само за плащане. За получаване си е дърво.
Аааа харконе ти си педерасТ. Млъквай.
 

Горе