Paypal - активиране на акаунт

Изпратих им снимка на лична карта, снимка на настоящ адрес и сега ми искат copy of credit card statement? Моля Ви помогнете ми и ми кажете с точност какво трябва да снимам ,че имам пари в акаунта и искам да ги изтегля! А без това копие не става! Опитах да си снимам картата с която съм в пейпал, но не става. Eто какво ми изпратиха :

" Your monthly statement for the credit card ending in XXXX02 and XXXX31. The statements must show your name and address exactly as they appear in your PayPal account and at least the last four digits of the cards. If you do not have access to your statement please ask your card issuer to give you a letter to confirm you own this cards."
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Искат банково извлечение с адреса и името което си вписал при тях.
 
От: Paypal - активиране на акаунт

От банката в която е картата. Освен това искат да се виждат и поне последните четири цифри от картата на този документ. Коя е банката?
 
От: Paypal - активиране на акаунт

От online-банкирането им може да се извади извлечение. В момента пробвах обаче при мен дава грешка и не успява да го генерира. Само, че не виждам да може да стане на един документ. Има извлечения с име и карта обаче е без адрес. Пробвай ако има такова банкиране да им пратиш без адрес, само с номера на картата и твоето име пък ако се заядат за адреса им обясни, че в банката ти няма такъв документ. Извлеченията се генерират в pdf формат обаче вътре ти е и номера на сметката, според мен го заличи. Гейпал скапаняци.......
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Как мога да си вляза в сметката? Смисъл на потребител и парола как би трябвало да са ми?
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Трябва да заявиш, че искаш достъп до Райфайзен онлайн в клон на банката. Става веднага и ще можеш да правиш справки и да си гледаш сметките. Няма да можеш да правиш активни банкови операции т.е. няма да можеш да пращаш пари на други сметки. За съжаление ще трябва да отидеш до банката, което се опитах да избегнеш. Тук вече говоря наизуст. Ако не са се променили нещата могат да ти дадат извлечения които няма да са официален документ и ще са без печат но ще са безплатни. Мисля, че ще ти свършат работа.Ако искаш вече с печат имат такси. Не успях да ти бъде полезен особено :)
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Благодаря ти, А да попитам ще е проблем ли,защото тази карта е на баща ми , ако отида аз да поискам банковото извлечение?
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Естествено, че е проблем, ако нямаш пълномощно. Банково извлечение от сметка се дава срещу лична карта и щом не си титуляр на сметката, няма да ти дадат.
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Четеш това и това.

Относно това чия е сметката, не е голямо значение as long as имената са 100% match-ващи, както и адресът. Банковите имена и адресът, които ще дадат от банката (било на каса или през е-банкирането), на 100% да съвпадат с тези от PP acc, заедно с видими транзакции с тези Visa карти с видими last 4 digits. Иначе ще се берат ядове.

Това, че си им снимал Visa картата практически не покрива нищо, тъй като и ph!shers на карти могат да изфабрикуват такава пластика, сещаш се. За това искат банковото извлечение с matching details.
 
От: Paypal - активиране на акаунт

А като сега акаунта един вид ми е спрян,как да си добавя нова карта, тъй като си направих вече нова на мое име, а тези които съм добавил в акаунта не са мои? А те няма да ми пуснат акаунта ако не им дам извлечение от тази карта на баща ми
 
От: Paypal - активиране на акаунт

Не го прави в никакъв случай. Вече има червен флаг за този акаунт. Ако замесиш и твоето име по нататък когато си откриеш твой PayPal ще излезе всичко и ще си подозрителен за тяхната система. Отиди до банката с баща ти и им предостави исканите данни.
Всеки акаунт е личен. Ако ще добавиш карта на твое име то и името на акаунта трябва да съвпада.
 

Горе