PayPal - баланс

daridobi

New Member
Здравейте ... преди 2 седмици регистрирах картата си в paypal , трябваше да полча4цифрен код с който да мога да регистрирам картата си (Банката ми е UniCredit Bulbank). Миналата седмица ходих до банката да попитам дали имам някакъв код , оказа се че нямам и ми направиха мобилно банкиране от там да следя ако получа код.
Трябваше да ми вземат за услугата 1 евро от paypal и виждам ,че на 3ти октомври такава сума е дръпната а след това върната.... въпроса ми е следния ... струва ли си да се занимавам с това, моята цел е пазаруване и получаване на превод , чрез paypal и ако да какво мога да направя от тук нататък... Благодаря
 
Виж в PayPal какво е положението с картата. Ако си спомням добре, кликаш на картата и виждаш дали за нея се очаква да въведеш кода. Както са го описали тук: http://sodeeqstar.blogspot.bg/2016/10/how-to-confirm-your-card-on-paypal.html

В нета ако търсиш информация за PayPal, най-често ще видиш картинки от стария дизайн. Смениха дизайна преди доста време вече, но все още някои от настройките се правят в стария им дизайн. Ако пък искаш от PayPal да си изпращаш пари по картата, тогава картата е най-добре да бъде Visa.
 
Да... иска да въведа код , но когато искам да кликна на самото поле, не ми позволява. Но щом са ми взели парите и след това са ми ги върнали това би трябвало да значи ,че код няма да получа... не мога да разбера как да дам наново заявка за такъв 4-ри цифрен код :(
 
Минало е доста време, но все пак. Транзакцията от PP се отразява обикновено в рамките от 3-5 работни дни. При наличие на online банкиране като се чукне справка и се избере въпросния дебит от сметката има основание и именно то е въпросния код.
 

Горе