PayPal без карта

iskous

Member
Здравейте,

Днес се опитах да изпратя пари, както всеки път, но ми се появи една грешка:

To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account or Update your Credit Card or Debit Card.

До сега не ми се е появявало, а съм изпращал много пари на различни адреси. Някой знае ли как да го използвам без добавена карта ?
Преди съм го използвал, но сега нещо е станало.
 
От: PayPal без карта

Здравейте,

Днес се опитах да изпратя пари, както всеки път, но ми се появи една грешка:

To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account or Update your Credit Card or Debit Card.

До сега не ми се е появявало, а съм изпращал много пари на различни адреси. Някой знае ли как да го използвам без добавена карта ?
Преди съм го използвал, но сега нещо е станало.

Проблемът е, че имаш пари в две различни валути. Например, измислям си, основната валута ти е евро, но ти имаш 7 долара и 7 евро. Най - отгоре ти пише баланс: 14 евро. Да, но курсът на долара е по - различен и ако се опитваш да изпратиш целия си баланс, то ти иска карта, защото не ти достигат обикновено около 20 - 30 стотинки за конвертирането в друга валута. Пробвай да изпратиш с 50 евро цента по - малко и ще видиш, че няма да имаш проблем. А ако сумата е голяма, ще трябва да намалиш сумата за изпращане с малко повече. Ако добавиш карта, просто ще ти изтегли остатъка от нея....
 

Горе