Paypal - блокиране на кредитната карта

oXteR

New Member
Докато се опитах да активирам картата си в paypal ме logout-a и като пробвах да добавя картата ми изписа това

This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

след като е издадена картата изчакай ден-два
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

И аз имам абсолютно същия проблем - някакъв код уж да въведа - и хоп Блок. Сега и аз се чеша та се чудя.....ще следя темата, дано има развитие....
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

след три неуспешни опита за регистрация се случва това нещо и няма оправяне. Размених около 10 email-а при опит за регистрация на първата ми карта, но не може веднъж като е disabled статуса на картата
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

Може би трябва да смените банката (не разбрах коя банка ползвате).

С картите Visa Electron на Прокредит банк няма проблем. Даже може да видите кода от електронното банкиране (мисля, че е от скоро тази възможност - на времето ходих до банката за този код).
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

Аз регистрирах виртуална виза от ДСК, същата я пълня сам от компа от разплащателната си сметка. Но в момента е блокирана и съм мноооооого разстроен.
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

Това значи че няма да мога да ползвам тази карта ли ?

Точно това са ти написали: "Please add a different card. ".

Не каза коя е банката издала картата (идеята е евентуалните клиенти на тази банка да прочетат това и да си потърсят друга банка!).
 
От: Paypal - блокиране на кредитната карта

happyslacker Аз съм с прокредит банк работи си картата просто трябва да се изчака ден-два за да е активна. Иначе ел. банкиране се задава декларация или нещо от сорта че си съгласен да го ползваш като предварително си правиш онлайн рег. и след това отиваш в банката и попълваш формуляра...
 

Горе