Paypal верифициране на карта

От: Paypal верифициране на карта

За мен Paypal е една от гениалните схеми да ти взимат парите и клиента им да е доволен :) за съжаление ако човек работи с фирми или лица в щатите най-вече, няма как да се избегне това.
Не мога да не призная, че все пак за това, че ни взимат пари от всяка транзакция има сигурност и ако имате проблем с даден техен клиент ще може да си вземете парите. Лично съм имал няколко случая с некоректни търговци и след изминаване на цялата им процедура те ми връщат парите.
За да се гарантира тази сигурност обаче, изискват доста неща като документи. Аз също съм изпращал една камара документи, снимки и т.н. за да може да работя безпрепятствено. Ако имате някаква регулярност или повече активност, нямате никакви проблеми да получавате или изпращате и доста големи суми.
Факт е, че е малко дразнещо всичко, но в крайна сметка целта е да отсеят разните измамници, които мислят, че може да се регистрират, да измамят няколко човека и да изчезнат.
Колкото до това дали ако имате получени пари, може да ви се губят, то на всички е ясно, че това няма как да се случи...
 

Горе