Paypal верифициране на карта

pyrrels

Banned
Знам, че има въпросна тема, но не намерих информация за мене.

Така тия глупаци ми лимитнаха сметката. Регистрирах се преди 1 ден и си закачих картата от което чакам 4 цифрения код. Докато чакам днес получих превод от 160 евро. Влизам и гледам ми е лимитнат :Х. Стъпките да да махна лимита е да кача снимка от личната карта (много ми е интересно какво ще гледат тия глупаци като е на български всичко) и документ за адреса ми (пак става с личната карта), да си потвърдя картата :mad: пак ми искаха 1,50 евро не знам защо и да опиша транзакцията от 160 евро. Та въпросът ми е, ако само си потвърдя картата ще ми махнат ли лимита без да качвам копие от личната карта и адрес .
 
Здравей. Реално лимитирането трябва да дойде на по-късен етап. Но нищо не е загубено. Верифицирай си картата и изчакай. Ако все още ти искат, подготви си документите, които са нужни, за да я отпушат. Това са лична карта, шофьорска книжка, сметка на твое име и ако нещо други изпускам - провери в секцията, в която искат документите. Преди 2 години приятел получи 300$ в акаунта си и тогава (след като го верифицира) си ги изтегли. Не мисля, че ще имаш проблем. Но гледай и кой ти ги праща. Да не е някой съмнителен акаунт или нещо такова. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

А имали някакъв шанс, ако утре си потвърдя картата направо с натискането на continue да ми се махне шибания лимит, за да мога си пусна парите за изтегляне
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

А имали някакъв шанс, ако утре си потвърдя картата направо с натискането на continue да ми се махне шибания лимит, за да мога си пусна парите за изтегляне
Мисля, че да. Даже се чудя защо са ти сложили такъв. Но явно и аз нямам опит в това преди верификация да правя каквито и да е траншове - към или от мен. ;)

За това изчакай и виж. Важно е да не се панираш. Ако не си правил мизерии, няма място за притеснение. :)
 
От: Paypal верифициране на карта

Не съм нищо правил не мога да повярвам пише ми:

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

Aug 27, 2013 : We need some more information about some of your recent sales.

Нито има диспут срещу мен нито нищо. А те проверяват ли данните от личната карта дали са вярни в смисъл примерно дали има такова егн, номер на лична карта, кога е издадена или нямат достъп да сверят тази информация.
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

Aug 27, 2013 : We need some more information about some of your recent sales.

Видях за какво иде реч.

Ето какво реално си получил. Така де, подобно:

We need your help resolving an issue with your account. To give us time to work together on this, we've temporarily limited what you can do with your account until the issue is resolved.

We understand it may be frustrating not to have full access to your PayPal account. We want to work with you to get your account back to normal as quickly as possible.

What's the problem?

We need some more information about some of your recent sales.

Case ID Number: xx-xxx-xxx-xxx-xxx

How you can help

It's usually pretty easy to take care of things like this. Most of the time, we just need a little more information about your account or latest transactions.

To help us with this and to find out what you can and can't do with your account until the issue is resolved, log in to your account and go to the Resolution Center.

Thanks,
PayPal

И от тук май ще следва да го верифицираш с информация:

newpicture1k.jpg


Помисли добре и какво си продавал или търгувал през PayPal. ;) Ако е Ок и отговаря на техните правила, значи след верификацията си на линия.
 
От: Paypal верифициране на карта

Не е нищо нередно превод заради услуга дано да ми го оправят с въвеждането на кода, че не ми се влиза вътре с 300 кинта. Това по принцип Required Response само едно ли трябва да се изпълни както трябва за да се махне лимита или всичките.
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

Не е нищо нередно превод заради услуга дано да ми го оправят с въвеждането на кода, че не ми се влиза вътре с 300 кинта. Това по принцип Required Response само едно ли трябва да се изпълни както трябва за да се махне лимита или всичките.
Това е в случай, че имаш отворена такава опция, защото не ми е много ясно в какво положение си на 100%. Но ако има такова нещо, ще трябва да го попълниш. Всичко от листа. Но както ти казах, изчакай си кода и след верификацията виж дали все още си с лимитиран акаунт. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

За съжеление имам такава опция ама са само 4 при мене с картата. Дано при въвеждането на кода да се оправи. То мисля, че пишеше преди да дам, че може само с потвърждаване да стане ама не съм много сигурен
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

За съжеление имам такава опция ама са само 4 при мене с картата. Дано при въвеждането на кода да се оправи. То мисля, че пишеше преди да дам, че може само с потвърждаване да стане ама не съм много сигурен

Кажи като го аднеш и апрулнеш. След това ще се мисли. Но нека мине това. Утре трябва да е при теб кода, ако вече не е дошъл. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

Би трябвало утре е трети ден от заявката, мерси за помощта :)
 
От: Paypal верифициране на карта

Въпрос:
To confirm your address, please send us a copy of a bill that shows your name and address. Helpful documents include a utility bill or an insurance bill.

Тука какво да предоставя сканира лична карта (там пише адреса), защото съм го написал на адреса на който се водя и на личната карта пише този адрес.

Питам, защото Photo ID искат да си сканираш лична карта или книжка, за да видят дали имената съвпадат и адресът
To help confirm your identity, please send us a copy of your photo ID that shows your name and address.

И проблем ли е ако си закрия Номера на картата, защото нямам много доверие, а пък те не споменават да им трябва дори се съмнявам да го сверяват дали наистина има такъв номер едва ли имат тази информация
 
Ще ти го преведа направо:

За да потвърдите адреса си, моля изпратите ни копие на сметка, на която присъстват Вашето името и адрес. Подходящи документи може да е битовата сметка или от застраховка. Това е превод по мои думи, защото буквалния малко не се разбира. :)

Да, това искат и е препоръчително нищо да не закриваш. Как така нямаш доверие на световна система като PayPal, а в същото време детайлите ти обикалят из тукашните гръцки банки. :)
 
От: Paypal верифициране на карта

Качих снимките да видим дали ще ми ги одобрят. Иначе:
Provide more information about paymentsWe need information on certain payments sent or received from your account.
Information Submitted task complete Complete това ми го одобриха остава картата и това с данните да видим
 
Добре, дръж ни в течение. Ще минат, ако нещо не им хареса, ще те върнат да направиш ново. Мен за личната ме връщаха, защото светкавицата няколко пъти се отразяваше в лъскавата повърхност на картата и от там не се виждаха някои елементи. Но след 10тия опит се получи. ;) За това чакай, докато не ти кажа че си готов. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

Това до колко време ще го погледнат имаш ли представа или обикновено отнема 24 часа. И се чудя сверяват ли данните са истински дали тоест имат ли достъп да проверят дали са истински
 
Re: От: Paypal верифициране на карта

Това до колко време ще го погледнат имаш ли представа или обикновено отнема 24 часа. И се чудя сверяват ли данните са истински дали тоест имат ли достъп да проверят дали са истински
Не си спомням конкретно, но не чаках много. До 2-3 дни макс. Но често се орпвадават и с това, че имат много отворени тикети и за това са те забавили. Така, че ако нещо се забавят, макар че се съмнявам, тормози ги. Аз така направих с друга разплащателна система. Ама като ще си отворен в Sales Copy-то на сайта си, няма начин да не ти се пробва някой. :)

Мисля, че го правят, защото все пак те поемат отговорност за това да имат актуална информация за дадения акаунт хоулдър (така го наричат). Все пак са си финансова институция. Няма шега, когато се оперира с пари. ;)
 
От: Paypal верифициране на карта

Може да го правят ама едва ли и за България може би важи само в големи страни като САЩ, Канада, Китай ама както и да е не е от голяма значение
 
От: Paypal верифициране на карта

Щях да питам също, ако не ми махнат лимита парите при тях ли остават или мога ги изтегля по някакъв начин
 

Горе