PayPal въпроси, разяснения

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Значи току що си направих акаунт в paypal.com
Изникнаха няколко въпроса... :)
Значи какво ми трябва? Кредитна карта, акаунт там, и някой който да праща пари по PayPal-а?
Всичко това вече става и за българи? След като си избрал страната като се регистрираш?
И ако някой иска да ми прати пари в PayPal-а какво трябва да му дам ?!
Нещо не намирам код или там каквото е(като Гоогъгл адсенс)

П.С.
Осъзнавам какви глупости питам :D
Все пак българите много с кредитните карти и тем подобни не са в час(особенно 15 годишните :p )
 
засега неможеш да получаваш. ние сме все още страна само за изпращане
по принцип даваш емаил-а на акаунта си за да ти пратят пари
 
CrAzY-MaST каза:
Значи току що си направих акаунт в paypal.com
Изникнаха няколко въпроса... :)
Значи какво ми трябва? Кредитна карта, акаунт там, и някой който да праща пари по PayPal-а?
Всичко това вече става и за българи? След като си избрал страната като се регистрираш?
И ако някой иска да ми прати пари в PayPal-а какво трябва да му дам ?!
Нещо не намирам код или там каквото е(като Гоогъгл адсенс)

П.С.
Осъзнавам какви глупости питам :D
Все пак българите много с кредитните карти и тем подобни не са в час(особенно 15 годишните :p )

mi az kat sam 15 shto sam :p
 
В момента от пейпал може да се извършват само плащания.Пари не можеш да получаваш.Днес получих майл че местят нещо в европа и ще има някакви работи за страните от Европейския съюз.Прочетах отгоре отгоре само.Според мен до няколко месеца ще могат и да се получават пари.Има няколко държави ,които няколко месеца след влизането си в ЕС могат да си ползват акк както му е реда.Забравих кои бяха точно.
 
Значи немога да взимам пари от там?
Иначе може да си ми пращат пари в акаунта, а някой ден когато пуснат и за България ще мога да си ги взема ?

П.С.
А защо се пишеше, че вече е разрешено и за БГ или се бъркам?
Няма ли някакъв начин пак да се взимат парите :twisted:
 
С две думи можеш да го ползваш само за разплащане. Засега не можеш да получаваш пари в акаунта.
 
Значи неможе никой да ми праща пари в акаунта, а някой ден ако ни добавят и нас да си ги взема?

П.С.
Абе тия българи много прецакани... ако се направя на африканец няма ли да мога да си ги взимам ? 8)
 
ако някой се опита да ти прати пари ще му каже че нестава да се пращат пари на този акк.Иначе може да си слагаш от карта и то от твойта си само пак.Абе цялата работа зарад ebay я напраеха тай :)
 
Още неможе да пшолучаваш пари, но ние вървим по стъпките не поляците, защото и на тях когато им пуснаха Paypal, можеха само да плащат със него и пак беше май месец, при тях пуснаха и обратната опция, същата година есенета септември, октомври не съм сигурен, следователно се надяваме и ние тази есен да станеме наистина бяла държавица :). А а на кипърците май им спряха опцията за получаване :), е тогава вече е биг шит :)
 

Горе