Paypal въпросче

От: Paypal въпросче

Общо взето няма какво друго да ползваш. В смисъл идеята в случая е да ползваш нещо, което другите ползват.
Това ти свежда възможностите до PayPal, 2Checkout, AlertPay, Moneybookers, последните две не съм сигурен дали са подредени по ред на популярност.
 
От: Paypal въпросче

основател на paypal е еврейн нататък изводите оставям за теб:)
 
От: Paypal въпросче

ПейПал започна и мен да ме стряска, с всякакви е-мейли ме пуска да влизам ... мислех, че може само с основния ..

Май ще объръщам по голямо внимание на линковете, които пуска тука heppyslaсker :)
 
Последно редактирано:
От: Paypal въпросче

ПейПал започна и мен да ме стряска, с всякакви е-мейли ме пуска да влизам ... мислех, че може само с основния ..

Май ще объръщам по голямо внимание на линковете, които пуска тука heppyslaсker :)

Мейлите ги оставете, гледайте да си сложите качествена парола над 10 символа и сменяйте някой от тях поне веднъж месечно

Аз на какви фишинг атаки съм подложен в mail-a ми за PayPal бедна ви е фантазията

То не бяха линкове към фалшиви PayPal сайтове, то не бяха линкове за смяна на паролата, линкове за потвърждение към сайтове в който никога не съм се регистрирал и прочие простотии.

Дори получих 12 долара от този e-mail [email protected] и при проверка на домейна който стой зад e-maila се оказа че няма такъв сайт а при търсене в Гугъл се оказа че този e-mail се използва за кражба на данни от PayPal
 
От: Paypal въпросче

Мейлите ги оставете, гледайте да си сложите качествена парола над 10 символа и сменяйте някой от тях поне веднъж месечно

Аз на какви фишинг атаки съм подложен в mail-a ми за PayPal бедна ви е фантазията

То не бяха линкове към фалшиви PayPal сайтове, то не бяха линкове за смяна на паролата, линкове за потвърждение към сайтове в който никога не съм се регистрирал и прочие простотии.

Дори получих 12 долара от този e-mail [email protected] и при проверка на домейна който стой зад e-maila се оказа че няма такъв сайт а при търсене в Гугъл се оказа че този e-mail се използва за кражба на данни от PayPal
Кажи му и на мен да ми прати 12 $ ако има :Д
 
От: Paypal въпросче

Кажи му и на мен да ми прати 12 $ ако има :Д

Теб майтап ти се струва но аз го намерих това плащане в акаунта ми в PayPal


Никога не се бъзикам

Пиши да ти пратят пари но първо потърси повече информация за този и-мейл в гугъл да не ти източат парите за 12 долара гювеч

PS

Нямам нищо общо с този сайт и никога не съм имал
 
От: Paypal въпросче

За какво са ти пратили тези $12?
 
От: Paypal въпросче

За какво са ти пратили тези $12?

Не знам, аз се чудих една седмица за какво са ми ги изпратили и се рових в интернет за повече информация.

На сайта versus-europe.com ми излизаше съобщение It's Works или нещо подобно не си спомням
 
От: Paypal въпросче

Вероятно набират мулета за прехвърляне на крадени пари. Очаквай от PayPal да ти блокират акаунта.
 
От: Paypal въпросче

Вероятно набират мулета за прехвърляне на крадени пари. Очаквай от PayPal да ти блокират акаунта.

Това беше миналата година по това време, досега да са го блокирали ако искаха
 
От: Paypal въпросче

Не знам, аз се чудих една седмица за какво са ми ги изпратили и се рових в интернет за повече информация.

На сайта versus-europe.com ми излизаше съобщение It's Works или нещо подобно не си спомням


Така и не разбрах, защо си им приел плащането.. за това поне ПП винаги питат :)
 
Последно редактирано:
От: Paypal въпросче

Така и не разбрах, защо си им приел плащането.. за това поне ПП винаги питат :)

Като ти пращат пари защо да не ги вземеш, ако си ги бяха поискали обратно щях да им ги върна

Какви са рисковете при подобни ситуации ?
 
От: Paypal въпросче

Не винаги излиза съобщение в майла "Искате ли да приемете парите в пейпал от ГОШО" . Всъщност до момента на мене ми е излизало 2 пъти а правя около 10 транзакции на седмица .
 

Горе