PayPal въпрос?

Outlawz+

New Member
Здравейтя маняци, регистрирах се в paypal но иска да си потвърдя картата
"just confirm your debit or credit card" така, до тук добре но, искам да попитам
автоматично ли си взема 1.50€ от картата или трябва от някъде (банката примерно) да потвърждавам транзакцията?
 
Здравейтя маняци, регистрирах се в paypal но иска да си потвърдя картата
"just confirm your debit or credit card" така, до тук добре но, искам да попитам
автоматично ли си взема 1.50€ от картата или трябва от някъде (банката примерно) да потвърждавам транзакцията?

напълно хавтоматично. само пари трябва да има в нея.
 
От: PayPal въпрос?

Hm, първо Благодаря за бързият отговор и честит празник :)
по темата:
направих си нова регистрация със данните от картата (имена, всичко)
въведох данните на картата в paypal, в картата има около 10-15 лева, активирах мейл адреса и ми изписа че акаунта ми е активен, нямаше проблеми при регистрирането на карта но акаунта ми все още е "Status: Unverified"
Аз си мисля че не става веднага (до 24-48 часа според мен) но, искам мнението на по запознати в бранша хора
ако имате въпроси около регистрацията/картата моля питайте :)
 
Ти гледам, че си по-запознат от мен, но въпреки това ще си позволя да ти отговоря. Нещо не си разбрал как става цялата работа. Сега като си регистрирал картата в пейпал са ти удържали 1.5 евро. След около 10-тина (+/-20) дни тази транзакция ще се появи в месечното ти извлечение. Или ако имаш ел. банкиране може там да я видиш. Та в нея пише един 4 цифрен номер. Взимаш този номер и го въвеждаш в пейпал. Е те тогава чак акаунта ще стане Verified.

След това е почти сигурно, че от пейпал ще ти поискат сканирана лична карта, сканирана сметка за ток / телефон или подобно с адреса, който си посочил при тях + може би още някакви неща (например сканирано свидетелство за завършен първи срок на втори клас и подобни). Ако не им ги пратиш ще ти закрият акаунта.
 
От: PayPal въпрос?

След няколко дни в банката ще излезнат данните за транзакцията от 1.50€, отиди и си поискай последните извлечения по сметката под paypal транзакцията трябва да имаш един номер, въвеждаш го в пейпал и акаунта ти ще стане "Verified", ако имаш онлайн банкиране може да не се разкарваш.

Опс изпреварили са ме :)
 
От: От: PayPal въпрос?

След няколко дни в банката ще излезнат данните за транзакцията от 1.50€, отиди и си поискай последните извлечения по сметката под paypal транзакцията трябва да имаш един номер, въвеждаш го в пейпал и акаунта ти ще стане "Verified", ако имаш онлайн банкиране може да не се разкарваш.

Опс изпреварили са ме :)
а да попитам само, къде точно в paypal се въвежда тоя номер?
 
Там като се логнеш не пише ли нещо? Имаше по-рано едно каренце в дясно с действията, които се изискват, за да ти стане съвсем активен акаунта. Огледай внимателно.
 
От: PayPal въпрос?

Има, като цъкна link and confirm blabla ми излиза "Confirm your card to raise your account limits", данните на картата, billind adress, и бутон за продължаване, щом го натисна ми изписва че картата е пусната за "Confirming", никъде не виждам поле или линк за въвеждане на кода
 
От: Re: PayPal въпрос?

Брех, много сложен този paypal.
Правя всички стъпки оказани в "хелп-а" но ме праща пак на същия прозорец
за улеснение ето снимка:

след като кликна "Продължи" излиза това:

прегледал съм всички данни които съм написал по 3-4 пъти, няма грешка
всичко е едно към едно с картата, ако имате идея защо става така моля споделете :(
 
Ама то още не ти е удържало пари от картата, за това няма къде да въведеш код.
Има някакъв проблем с картата явно. Сигурен ли си, че има пари в нея и че тази карта става за онлайн разплашания? Да не е дебитна карта?
 
От: PayPal въпрос?

според мен и дебитните карти стават за пейпал защото там пише "Credit/Debit card"
сигурен съм че има над 10 лева в картата, ще отида в банката утре да попитам дали става за онлайн плащания
 
Не, много малка част от дебитните карти стават, но не съм сигурен кои бяха. Имаше някаква тема и за това.
Там пише, ама то е хамериканска система. А нашите карти тука са по-друга работа.
 
От: PayPal въпрос?

Колеги искам да попитам ако акаунта е верифициран преди 3,4 години имам ли отново лимит на транзакциите или съм без лимит. Търсих навсякъде не ми изписва никакъв лимит. Казаха 4е имало лимит на месе или на година около 1500$ нещо такова, знаете ли нещо по въпроса
 
Като си влезнеш в акаунта, на началната страница нямаш ли линк # View limits? В дясно от PayPal balance: xxxx
 
От: Re: PayPal въпрос?

Като си влезнеш в акаунта, на началната страница нямаш ли линк # View limits? В дясно от PayPal balance: xxxx

точно това е проблема, че нямам ..странно
 

Горе