PayPal дали мога да получа пари без карта?

dudura

New Member
Имам ПайПал акунт имаше вързана МастерКард, но си закрих картата. Дали хора и фирми могат да ми изпращат пари без да имам вързана карта към акаунта?
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

А без карта как ще изтеглиш
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Не е задължително да тегли - може да ги харчи. Има български магазини в Интернет, които приемат PayPal.
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Съжелявам, че се включвам в тази тема, но някой вещ съфорумец може да ми помогне, ще съм благодарна:) Тези пейпал са ужасни, не стига, че имат лимит от 100 евро или долара нз ами и верификациите им нищо не струват. Само 1 верификация, не ми искаха припейд картата, която е издадена от ДСК, но странно, че не отхвърля системата им дебитната ми карта, където си получавам заплатата...С триста зора я приеха, дебитираха стойността и се почва една борба с ДСК за моя код, който не се показва в онлайн банкирането. Чаках 20минута ДСК кол център да измисли що е то пейпал макар че им обясних на човешки език поне пет пъти и се отказах. Блокирах се с опити да се верифицирам и писах на нашите приятели ПП. Олга ми изпрати един чаршаф-темплейт, който казваше как да си включва виждаш ли компютъра, да се логна и т.н. А аз зададох въпроси, които изискват конкретни отговори. Много е тъпо, не знам сега като нямам друга карта специално заради тях ли да си вадя.

Ще бъда кратка- не може ли с ID да ме верифицират и това е, то едни факсове, едни чудесии лошо да ти стане.

Всяка помощ е сърдечно приветствана:)
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

В самата банка като отидеш, трябва да им искаш извлечение от движенията по сметката и там в това извлечение трябва да излезе кода. Мисля единствено на място става. Но преди да излезе кода се чакаше 5 дена, за да се появи този код. Когато се минат всички процедури по верифициране, ограниченията отпадат и може да теглиш и пращаш колкото си искаш парички :)
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

alfina87 то е щото не ги харесваш :)

С триста зора я приеха, дебитираха стойността и се почва една борба с ДСК за моя код, който не се показва в онлайн банкирането.
Банкирането ми не e на ДСК, но не ми се е случвало нещо да не се покаже...огледай пак всички транзакции от ПП ....трябва да пише PAYPAL или PP* и четири цифри

Ще бъда кратка- не може ли с ID да ме верифицират и това е, то едни факсове, едни чудесии лошо да ти стане. ,
Май не
 
Последно редактирано:
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

alfina87, ако картата е Visa Electron е възможно да не я верифицират. На мен ми се е случвало да приемат данните на картата и когато започне обработката да изпише, че има не съответствие с данните. Visa Electron е само за Европа,а там където приемат плащания с нея има логото и.
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Благодаря на всички за помощта. Вчера кодът се беше показал, но пък те бяха блокирали картата :( Ирония на съдбата, сега пак почнах верификация и ще чакам да получа кода като се осчетоводи плащането, дано имам късмет :) Чудех се предните 1.50 няма ли да ги върнат, все пак трансакцията е процесната, но няма да доведе до верификация, би трябвало парите да се върнат. Дано не стане объркване с кодовете само...
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Тези пейпал са ужасни, не стига, че имат лимит от 100 евро или долара нз ами и верификациите им нищо не струват. Само 1 верификация, не ми искаха припейд картата, която е издадена от ДСК

Всяка помощ е сърдечно приветствана:)

Да ти кажа да си прочетеш мнението и сам ще си отговориш на въпроса . Ако все пак не успееш ще ти помогна . Отговора на всичките ти питания е ДСК . По загубена банка от тая няма . Картите им (кредитните) не могат да се ползват за пейпал (тествано от мен и от карта на мой приятел) защото не ги приема . Освен това така нареченото им Online банкиране не е в реално време и за това може да се наложи да чакаш и една седмица след като пейпал са си изтеглили 1.50 Евро от сметката ти за да го отчете банкирането им . На каса би трябвало до 4-5 дена да можеш да си извадиш разпечатка и да ти излезне номера . Ама ако питаш мене сменяй банката .

alfina87, ако картата е Visa Electron е възможно да не я верифицират. На мен ми се е случвало да приемат данните на картата и когато започне обработката да изпише, че има не съответствие с данните. Visa Electron е само за Европа,а там където приемат плащания с нея има логото и.
VISA ELECTRON се приема от пейпал като топъл ляб (тествано от мен с дебитна карта на ЦКБ) . Има значени от коя банка ви е въпросната дебитна карта . В ДСК пак повтарям ,че дори КРЕДИТНА КАРТА не беше приета от пейпал . В ЦКБ-то VISA ELECTRON дебитна се приема от ПейПал и от всички ONLINE магазини .
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

В онлайн банкирането има доста голям делай.Понякога и седмица може да се забави .Малко нетърпеливо си постъпила:)

Е. Сега видях,че Детре го е споменал:)
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

В онлайн банкирането има доста голям делай.Понякога и седмица може да се забави .Малко нетърпеливо си постъпила:)

Е. Сега видях,че Детре го е споменал:)
ТРЯБВА да се спомене ,че това за сега поне по мое знание е само в ДСК . Всички останали банки са си в реално време (100% знам за ЦКБ и Райфайзен банк) . В ЦКБ-то отчете взимането на парите на секундата в която ми ги изтеглиха и около 12 часа по късно го имаше и като разпечатка (онлайн) кодът.
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Аз ползвам О-банкирането на ПИБ и има винаги закъснение няколко дена
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Ми какво електронно банкиране е като не е в реално време . Реално ви спестяват само чакането на опашките (което пак не е малко де) , ама да не е в реално време е тъпо
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

за 12 4аса в ЦКБ-то не е зле в сравнение с ПИБ.Но все пак би трябвало да не е повече от час.Но такива са реалностите .Пореднатната недоклатена услуга...
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

И в Експресбанк не е цвете.. и по 3-4 дена понякога се бави обновяването. По този повод коя банка ще ми препоръчате българска с читаво онлайн банкиране и нормални такси?

..ако картата е Visa Electron е възможно да не я верифицират. На мен ми се е случвало да приемат данните на картата и когато започне обработката да изпише, че има не съответствие с данните. Visa Electron е само за Европа,а там където приемат плащания с нея има логото и.
това не е вярно. Приемат я безпроблемно в България и в Пейпал...
 
От: PayPal дали мога да получа пари без карта?

Аз използвам услугите на банка Пуреос, авторизацията се вижда след около минута след превода. Интернет банкирането е безплатно ако не извършваш преводи по сметки, а и до сега несъм имал проблеми с моите карти Visa Classic.
 

Горе