PayPal - дебитна MasterCard

El31

New Member
Здравейте, искам да попитам дали е възможно да прехвърля пари от PayPal акаунт в дебитна карта MasterCard. Четох из темите тук - някои казват, че е възможно, други, че не е. Ако някой разполага с актуална и коректна информация, моля, да сподели! Както и как точно става, ако го е правил. Вероятно не само за мен ще е полезно.
 
Трябва да вкараш картата, след което и да я верифицираш. Има един куп теми + гугъл как се случва това.
 
  • Like
Реакции: El31
El31, аз нямам проблем с движението от карта през Пейпал акаунта към търговците, вързала съм две карти Мастър кард - дебитна и кредитна. Доколкото знам за теглене на пари в брой от акаунта към сметката в банка, ставало най-лесно с Виза, но не съм сигурна, дали това е единствената алтернатива за теглене в брой.
 
  • Like
Реакции: El31
El31, аз нямам проблем с движението от карта през Пейпал акаунта към търговците, вързала съм две карти Мастър кард - дебитна и кредитна. Доколкото знам за теглене на пари в брой от акаунта към сметката в банка, ставало най-лесно с Виза, но не съм сигурна, дали това е единствената алтернатива за теглене в брой.
Аз лично нямам никакво доверие на ПейПал. Моята карта е виза, става доста лесно прехвърлянето, но е дебитна и е специално за Paypal. Един път вързах кредитна преди и съжалих няколко пъти за това.
 
  • Like
Реакции: El31
Благодаря ви за отговорите! Имах предвид да прехвърля от моята PayPal сметка в моята дебитна MasterCard, не към търговци и не за пазаруване. А и вижте какво пише в Help Center на самия PayPal:

Here’s how to withdraw money from your PayPal account:

  1. Log in to your PayPal account.
  2. Click Withdraw under your 'PayPal balance'.
  3. Select a withdrawal method, then follow the instructions.
Once you've requested a withdrawal, it can't be canceled.

Notes:

  • Withdrawals to Mastercards are not available.
  • You are only able to withdraw funds in your local currency. Any funds withdrawn from your balance in another currency will be converted.
  • Click Help and then Fees at the bottom of any PayPal page to see if any withdrawal fees apply to your account.
 
Аз въобще не мога да регистрирам Мастер кард в ПейПал, тъй като не приемат. То плаче още при въвеждането на номерата. Не знам как си я регистрирала въобще и как си я верифицирала.
 
  • Like
Реакции: El31
През лятото на 2015 година успях, но вероятно впоследствие е настъпила някаква пормяна. Точно затова реших тук да питам, ако има по-запознати.
 
Аз въобще не мога да регистрирам Мастер кард в ПейПал, тъй като не приемат. То плаче още при въвеждането на номерата. Не знам как си я регистрирала въобще и как си я верифицирала.
Искам да се извиня за погрешната информация... Или аз нещо съм объркал преди или нещо са сменили в ПП, защото преди не успях, но сега регистрирах и верифицирах Дебитна Мастер Кард, без проблем.
 
  • Like
Реакции: El31
Ако успееш да преведеш пари от акуанта си в PayPal, към тази дебитна MasterCard, моля те, пиши как си го направил!
 
От 31 януари досега при едно тел. обаждане към банката или заявка през е-банкирането ѝ, досега щеше е дошла Visa карта и при бавна заявка, съответно да се добави и верифицира (с предварително пуснат SMS тик към картата, за да дойде as SMS expuse code до минути), дори и пусне трансфер (Withdrawal) към нея.

Към MC опция за теглене никога не е имало за BG PP accs. За плащане си става, както и добавяне, не и за теглене.
 
Аз въобще не мога да регистрирам Мастер кард в ПейПал, тъй като не приемат. То плаче още при въвеждането на номерата. Не знам как си я регистрирала въобще и как си я верифицирала.
На скоро регистрирах една MasterCard в PayPal, само където се забавиха с verification code-a.
 
  • Like
Реакции: El31
Направете си виртуална кредитна карта Виза в ЦКБ, и си действайте в Пейпал. Аз така реших проблема, и между другото доста бързо идват парите - 2 работни дни последния път, като най-интересното е, че в събота се появи превода и от гише на Изипей си ги изтеглих. Таксата за теглене на гише беше 1%. Дано съм бил полезен.
 
А знаете ли дали Visa картата може да е Visa Electron или V Pay или задължително трябва да е Visa Classic? За тези, на които не им се чете по-горе, обобщавам - целта ми е да прехвърлям пари от PayPal акаунта си към дебитна банкова карта.
 
Ако успееш да преведеш пари от акуанта си в PayPal, към тази дебитна MasterCard, моля те, пиши как си го направил!

И аз не мога да тегля, имам регистирана карта с която мога да плащам, ако обаче искам да ми преведат пари в нея, не става, трябвало да имам американска банкова сметка.
 
И аз не мога да тегля, имам регистирана карта с която мога да плащам, ако обаче искам да ми преведат пари в нея, не става, трябвало да имам американска банкова сметка.
Не само американска и от други държави става, но, за съжаление, България не е сред тях. Каква ти е картата? Моята е MasterCard и не става. Виж по-старите съобщения - това са обяснявали и хората. Трябва да е Visa.
 
Visa картите, както и MC, имат 592395239 разновидности и за дебитни, и за кредитни. Никой по-горе не е уточнявал, че става само с „Visa Classic“.

Visa с поне 5 лв. / €3 / $3 / £3 (вкарани предварително вътре, не с 0), активирано е-банкиране и сложена отметка през него за SMS известие, за да дойде code instantly.

За „V Pay“ тотално не е писано нищо.
 
Visa картите, както и MC, имат 592395239 разновидности и за дебитни, и за кредитни. Никой по-горе не е уточнявал, че става само с „Visa Classic“.

Visa с поне 5 лв. / €3 / $3 / £3 (вкарани предварително вътре, не с 0), активирано е-банкиране и сложена отметка през него за SMS известие, за да дойде code instantly.

За „V Pay“ тотално не е писано нищо.
Знам, че не е, аз и не твърдя обратното - това за Виза Класик го чух от друго място, но реших и тук да попитам, защото има по-запознати хора. Благодаря на всички за помощта!
 
На мен ми даде само към Visa да си пратя парите. Master card не ми излизаше в withdraw менюто.
 
  • Like
Реакции: El31

Горе