PayPal интеграция Помощ

radev

Well-Known Member
Здравейте!
От два дни се опитвам да интегрирам PayPal по какъвто и да е начин в платформата си.
Checkout, генерирам бутони. Никакъв успех. Сандбокса не работи. Гръмна ми главата. Някой има ли опит за да ми помогне или даде някакъв акъл?
 
Оправих се. Гърч голям. Само да кажа ако някой има проблем. Сандбокса не работи от "време на време". Изчетох доста форуми онлайн и имат същия проблем. Вчера тръгна следобяд от нищото, точно както пишат хората тук-там.
 
Би ли споделил линкове към коментари? Това много странно ми изглежда от време на време.
 
Оправих се. Гърч голям. Само да кажа ако някой има проблем. Сандбокса не работи от "време на време". Изчетох доста форуми онлайн и имат същия проблем. Вчера тръгна следобяд от нищото, точно както пишат хората тук-там.
Че той работел ли е някога :eek:
 
Пак спира и пак тръгва. Не мога да разбера как тази световна система, която хиляди човеци в момента интегрират докато си говорим, работи от време на време...

Днес отидох да си направя чисто нова карта и като ми я дадат ще си тествам интеграцията със стойностти от 0.01 $ на production направо. Не се издържа
 
Да не ползвате някакъв плъгини за WP или друга подобна масовка?
 
Да не ползвате някакъв плъгини за WP или друга подобна масовка?
Правя апп, за който ми трябва сандбокс акаунт за интегриране на пейпал плащане в един скрипт. Няма общо с WP, но преди малко се случиха нещата, явно наистина е на късмет.
 
Много странно ми звучи на мен това, което казвате. Предполагам защото сендбокса се хоства от бат Киро в кварталната бакалия.
 
Последно редактирано:

Горе