PayPal и форма за поръчки ?

SpitFire

New Member
Здравейте.Имам сайт за изработка на уеб банери, вече си направих два бутона и си ги сложих на сайта.Единия с опция и цена за статичните и един с опция и цена за флаш банерите. Ако някой клиент реши да поръча повече от един банер става много сложно. Представете си, че иска да поръча 5 банера, трябва да попълни order form 5 пъти и да купи 5 банера по отделно през PayPal. Кой би се занимавал ?

Трябва ми нещо като това www(dot)20dollarbanners(dot)com/order (dot е точка нямам достатъчно постове за да слагам линкове) най вече ми трябва опция като тази долу в десния ъгъл за добавяне на няколко броя банери и смятане на цялата сметка. След това как тази форма може да се свърже с PayPal и да прехвърли клиента към страницата за плащане в PayPal според нещата които е избрал от формата? Сигурно е доста сложно, не разбирам от програмиране затова ви питам.

Благодаря Ви.
 
От: PayPal и форма за поръчки ?

Мисля че при генерирането на бутона има опция в Step 3: "customize advanced features"

Do you want to let your customer change order quantities?

Трябва да е избрано "Yes"

Но за целта акаунта ти трябва да е upgrade-нат на "Business"

Иначе формата от примерния сайт се прави с javascript и php, но без да разбираш от приграмиране ще ти бъде трудно.
 

Горе